Arama sonuçları: *

1. A

Laptop ilk aldığımdaki kadar performanslı çalışmıyor/performansını kaybetti

Hızlı başlangıç ayarı kapalı fakat bu kadar fazla olmasının normal olmadığını düşünüyorum
  2. A

Laptop ilk aldığımdaki kadar performanslı çalışmıyor/performansını kaybetti

Bilgisayarı Kasım 2023'te satın aldım ve garantisi olduğundan dolayı laptop kasasını açmadım. (Bilgisayarım: https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-15-fa0011nt-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-80d33ea-pm-HBC00004CRJ5P) FreeDOS iken...
  3. A

Snapdragon'a sahip telefon önerileri

10000-25000 arası
  4. A

Snapdragon'a sahip telefon önerileri

Yeni telefon almak istiyorum ama mediatek'in uzun süre dayanabileceğini bilmediğimden (önceki telefonum snapdragon 632 ve 6 yıl sonunda kasmaya başladı) güvenemiyorum sizce ne almalıyım?
  5. A

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

USB 2.0 portlarına takmayı denedin mi american megatrends yazısından sonra f2 tuşuna basman gerekecek ama klavyeni algılamıyor
  6. A

Sadece minecraft oynarken bilgisayarım ısınıyor

Bende fanlar çalışmıyorken çalışmaya başlıyor 1.16.5te yeni minecraft ile alakalı bir sorun optimizasyonu kötü olduğu için
  7. A

Poco X6 pro anakart yanma sorunu

Bu sorun varmış bu ve bir kaç videoda daha gördüm ama hindistan üretimli telefon büyük ihtimalle o yüzden korkmaya gerek yok zaten milyonda bir ihtimalle başımıza geliyormuş :D 1717853364 F6 alabileceğim düzeyde değil x6 pro düşünüyorum
  8. A

Poco x6 pro değerinde telefon önerileri

fotoğrafları sadece önemli günlerde çekiyorum ve benim için kameranın neredeyse önemi yok beni idare edecekse sorun olmaz
  9. A

Eski telefonum Meizu Note 8 idi [https://www.epey.com/akilli-telefonlar/meizu-note-8.html] bu telefon beni bu yıla kadar sorunsuz götürdü x6 proda bu böyle olur mu çünkü uzun süre hem kullanmak hemde performanslı olmasını istiyorum
  10. A

Poco x6 pro almak istiyorum fakat mediatek bir süre sonra yavaşlıyor/kasma donma olayı var diyorlar. Acaba 16k fiyatına snapdragon telefon varmıdır?
  11. A

bunu söyleyen arkadaşımın arkadaşında böyle bir sorun oluşmuş yüksek sıcaklıklarda yanmış
  12. A

Geçenlerde telefonum düştü ve ekranı hasar aldı. 6 yıllık olduğu için değiştirmek istedim ve uzun zamandır poco x6 proya bakıyordum, arkadaşım anakartı yanıyor ben olsam almam dedi doğru mudur? Veya poco x6 pro'da böyle bir sorun varsa poco x6 pro değerinde oyunları akıcı oynatacak telefonlar...
  13. A

HP Victus RTX 3050 i5-11400h OMEN Yazılım Sorunu

Defender yerine malwarebytes veya kaspersky dene o olmazsa format atmayı deneyebilirsin eğer microsoft store dan indirdiysen bu sorunların çıkmaması lazım
  14. A

HP Victus alınır mı??

43k civarı bütçe varsa kesinlikle masaüstü alınmalı Hp-Victus 15 kullanıyorum performansı giderek azaldı bana göre laptoplarda artık 35knın üstüne çıkılmamalı
  15. A

HP Victus RTX 3050 i5-11400h OMEN Yazılım Sorunu

Virüs taraması yaptın mı? Normalde o kadar kullanmaması lazım
  16. A

34 inch monitör saçma büyük mü ?

34 inch bence oyunlarda odaklanmayı zorlaştırır mesela 15 inch kullanıyorum anında gözüm sağa sola gidebiliyor oyunlarda büyük inchlerde sorun yaratabilir ama dizi filmde güzel performans alırsın
Top Bottom