Arama sonuçları: *

1. T

Lütfen yardımcı olun

Kralsiniz çok teşekürler sizin önerdiğiniz pc nin birkaç videoaunu izledim işte ekran karti işlemci falan gerçekten bu konuda bana çok büyük yardımcı oldunuz ve günümüz oyunlarından kastım Cs2 zula bide lol bide bir kaç yeni çıkmış hikayeli oyun oynayacağım yani demek istediğim sistem kasarmı...
  2. T

Lütfen yardımcı olun

Benim yazdığım sistem günümüz oyunlarinda is görürmü
  3. T

Lütfen yardımcı olun

Abi bak simdi ben cok anlamiyorum bana guzel bir sistem öner boyle guncel oyunlari calistirsin bana yeter 11 12 ye guzel bisey soylersen sevinirim 1717787794 Sen bana bunu bunu koy de ben not alayim anlamiyorum bu tarz islerden abicim 1717787936 Abi ben bu islerden anlamam bana öneride bulun...
  4. T

Lütfen yardımcı olun

bu bilgisayar stabil çalışırmı parçalar uyum sağlarmı bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum pc:ekran kartı:amd Radeon rx 580 8gb o c işlemci:amd 3 3100 anakart:asus prime b450 600w güç kaynağı 8gb ram takıcam bu parçalar uyum sağlarmı yardımcı olursanız çok sevinirim😁❤ veya bana bir sistem...
  5. T

Lütfen yardımcı olun

bu bilgisayar stabil çalışırmı parçalar uyum sağlarmı bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum pc:ekran kartı:amd Radeon rx 580 8gb o c işlemci:amd 3 3100 anakart:asus prime b450 600w güç kaynağı 8gb ram takıcam bu parçalar uyum sağlarmı yardımcı olursanız çok sevinirim😁❤ veya bana bir sistem...
Top Bottom