Arama sonuçları: *

1. egemeen

Yardım MONİTÖRÜM DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜKTE DÜŞÜK HZ VERİYOR

Teşekkür ederim düzeldi sorunum fakat bunun olmasının sebebi nedir ekran kartımı daha güncellemeyeyim mi
  2. egemeen

Ekran Kartımda Display Port girişi yok fakat önceden 1280x720 de 180 Hertz alıyodum şimdi böyle oldu
  3. egemeen

MERHABALAR MONİTÖRÜM 180 HERTZ VE 1920x1080 ÇÖZÜNÜRLÜKTEYKEN 180 HZ VERİYOR FAKAT ÖRNEĞİN 1280x720 ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDEYKEN 60 HERTZE DÜŞÜYOR BUNUN SEBEBİ NEDİR?
  4. egemeen

1300 TL'ye 500 GB SATA/M2 SSD Önerisi

Teşekkürler.
  5. egemeen

PEKİ NVME M2 SSD ÖNERİN VAR MI 500 GB
  6. egemeen

Attığın SSD SATA ama nasıl oluyor? Ayrıca X1 slotuna M2 Dönüştürücüsü takarak M2 SSD mi almam mı gerek pek bir bilgim yok bu konularla ilgili
  7. egemeen

ASROCK A320M-HDV
  8. egemeen

HAYIR MASAÜSTÜ
  9. egemeen

MERHABA ŞU ANDA 256 GB NVME M2 SSD KULLANIYORUM VE M2 SLOTUM DOLU ALAN YETMEDİĞİ İÇİN EKSTRADAN BİR SSD DAHA ALACAĞIM FAKAT SATA MI ALMALIYIM M2 Mİ HIZ OLARAK BAKTIĞIMDA SATALAR MAX 500MB OLUYOR OYUN OYNUYORUM ONA GÖRE ÖNERİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. EĞER M2 ÖNERİRSENİZ ŞU ANDA M2 SLOTUM DOLU OLAKİ...
  10. egemeen

VGA TO HDMI DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜ İLE İKİNCİ MONİTÖRE KABLO ÇEKTİM FAKAT 1080P OLMUYOR

DEĞİL İKİNCİ MONİTÖR 5-6KLIK MONİTÖR
  11. egemeen

VGA TO HDMI DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜ İLE İKİNCİ MONİTÖRE KABLO ÇEKTİM FAKAT 1080P OLMUYOR

MERHABALAR YENİ MONİTÖR ALDIM VE ESKİ MONİTÖRÜMÜ İKİNCİ EKRAN OLARAK KULLANMAK İSTEDİM FAKAT EKRAN KARTIM ESKİ OLDUĞU İÇİN SADECE HDMI VE VGA GİRİŞİ VAR VGA GİRİŞİNİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ İLE HDMI'A ÇEVİRDİM FAKAR İKİNCİ MONİTÖRDE EN FAZLA 1280x1024 ÇÖZÜNÜRLÜK AYARI VAR BUNU DÜZELTMENİN YÖNTEMİ VAR MI...
  12. egemeen

YENİ MONİTÖRDE FPS ARTIŞI OLDU BUNUN SEBEBİ NEDİR

Eski monitörüm kırıldığı için yeni monitör aldım eski monitörüm 165 Hz idi ve genelde Valorant da 140-170 arası FPS alıyordum. Fakat yeni aldığım monitör 180 Hz ve artık 190-210 FPS e kadar çıkıyor. Tabii ki iyi bir şey bu fakat bunun neden olduğunu merak ettim bilen varsa aydınlatırsa...
  13. egemeen

Çözüldü✓ 3 MONİTÖR ARASINDA KALDIM HANGİSİNİ ALMALIYIM?

Benim attığım modelle farkı nedir acaba Birisi 24G4XE DİĞERİ 24G4X
  14. egemeen

O zaman 3. Monitörü eliyorum normalde katmayacaktım fakat fiyat açısından iyi olduğu için ekledim
  15. egemeen

Merhaba iyi forumlar. Monitör alacağım fakat 3 monitör arasında kaldım aşağıya linkleri bırakacağım hangisini seçmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Eğer ki bunlardan başka 3000-4200 TL fiyat bandında önereceğiniz monitör varsa önerilerinizi beklerim. 1. Monitör 2. Monitör 3. Monitör
  16. egemeen

Çözüldü✓ KENDİ SİSTEMİMİ SATIP YÜKSELTMEK İSTİYORUM (GT 1030 / RYZEN 3 LÜ SİSTEM)

MERHABA kendi sistemi satıp üstüne para koyup güzel bir sistem toplamak istiyorum. Fakat kendi sistemimin ederini bilmiyorum ayrıca satabilirsem de nasıl bir sistem almalıyım karar veremedim. Bütçem max 19-20K Sistemimin özellikleri Ekran kartı : COLORFUL NVDİA GEFORCE GT1030 İşlemci : AMD...
  17. egemeen

Çözüldü✓ MONİTÖRÜN EKRANI HASAR GÖRDÜ YAPTIRMAYA DEĞER Mİ?

Hasarı fotoğraf olarak yükledim çalışıyor fakat ekran bu şekilde
  18. egemeen

Çözüldü✓ MONİTÖRÜN EKRANI HASAR GÖRDÜ YAPTIRMAYA DEĞER Mİ?

Dell S2422HG 23.6" 1ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörümü 6 aydır kullanmıyordum. Kenara kaldırmıştım bugün kurayım dediğimde ekranında hasar olduğunu gördüm. Garantisi devam etsede tamir ya da değişim yapılmadığını söylediler. Başka özel bir serviste yaptırmaya değer mi fiyatı nasıl...
Top Bottom