Arama sonuçları: *

1. C

🔥İndirim pckolik dogumgunu-firsatlari

rm850e modeli nasıl peki
  2. C

Ryzen 9 5900x Sıcaklık düşürme

Merhaba. Bende 5900x var sadece thermal throttle limit ayarını elledim ve 65 derece olarak sabitledim. Oyunlarda fps tatmin edici yine ve herhangi bir donma, kasma, kapanma vb. durumlar karşılaşmadım diğer ayarlar (mesela CPB açık) bu ayarlarda kullanmak sıkıntı yaratır mı ? işlemcinin ömrünü...
  3. C

RYZEN 5XXX Serisi icin Ayrintili PBO ayarlarini yapma (Asus Anakartlar icin)

Merhaba konuyu biraz hortlatıyorum ama. Bende 5900x var sadece thermal throttle limit ayarını elledim ve 65 derece olarak sabitledim. Oyunlarda fps tatmin edici yine ve herhangi bir donma, kasma, kapanma vb. durumlar karşılaşmadım diğer ayarlar (mesela CPB açık) bu ayarlarda kullanmak sıkıntı...
  4. C

Corsair 4000d airflow kasa kurulumu

Tamamdır teşekkür ederim
  5. C

Corsair 4000d airflow kasa kurulumu

Selamın aleyküm. Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim. Corsair 4000d airflow kasayı satın aldım. Kasanın içinde 3 adet sp120 rgb elit fan, rm850e modüler güç kaynağı ve fan çoğaltıcı ile beraber geldi. Anakart falan her şeyi kurdum. Ancak egb fanların bağlantısını bir türlü çözemedim...
  6. C

🔥İndirim ASUS DUAL GEFORCE RTX 4060TI 8GB - 14.945,00₺

vatan bilgisayarda da aynı durumu yaşamıştım açıklama ve isim 4070 ti idi Trendyol'dan ve mailden sormuştum 4070 ti gelecek dediler ama görselde 4070 olduğundan dolayı 4070 gelmişti. Sadece tavsiyede bulundum. iyi forumlar
  7. C

🔥İndirim ASUS DUAL GEFORCE RTX 4060TI 8GB - 14.945,00₺

Geçen vatan bilgisayar Trendyol mağazasından 4070 ti baya uygun fiyata düşmüştü ama görselde 4070 vardı. Ben de vatan bilgisayara sordum ve 4070 ti gelecek dediler ama 4070 gelmişti. Siz de benim düştüğüm hataya düşmeyin. Bu linkteki ilanda da RTX 4060 ti yazıyor ama görselde RTX 4060 var.
Top Bottom