Arama sonuçları: *

1. E

1000-1500 TL kablosuz oyuncu mouse önerisi

arkadaşlar farem steelseries rival 3 wireless fakat abim yurt dışına gidiyor onuda yanında goturuyor sizce rival 3 wireless mi almaliyim yoksa o fiyata daha iyi bir şey bulur muyum?
  2. E

cs2 ama seçkin ekranında alttaki kısım kapanmıyor.yt:erd4mss

BEYLER NASIL KAPATABİLİRİM BU KISMI(ALTTAKİ)
  3. E

Krampon konusunda bir sorum.

selam arkadaşlar.yaklaşık 3-4 seneden beri amatör olarak futbol oynuyorum.Yaşım 14.Kramponum lig maçında altında bir çıkıntı oluştu ve terziye götürdüğümde yapılmaz bu dediler.Kramponumu değiştirmem gerekliymiş.Sizce bu kramponları alsam uzun ömürlü olur...
  4. E

Windows 11 Kurmaya Yardım

beyler bilgisayar daha yeni aldım. Açılır açılmaz bu ekran geldi. Şimdi vatan görevlileri buna windows kurarsın dedi. Nasıl kurabilirim acaba adım adım anlatabilir misiniz? Bu ekrandan nasıl çıkış yapacağım?
  5. E

Lütfen bu konuda yardım eder misiniz?

peki monitör için ne dersiniz?
  6. E

Lütfen bu konuda yardım eder misiniz?

arkadaşlar kasanın 2.fanı bilgisayar açıldığında çalışıyor. 5-10 saniye sonra duruyor. Neden acaba bileniniz var mı? Ayrıyeten kasaya monitörü bağladım. Monitoru açtığımda sinyal yok hatasıyla karşılaşıyorum.
  7. E

çok seri cevap daha verir misinizz

arkadaşlar kasanın 2.fanı bilgisayar açıldığında çalışıyor. 5-10 saniye sonra duruyor. Neden acaba bileniniz var mı? Ayrıyeten monitöre bağladım kasayı. Monitoru açtığımda sinyal yok hatasıyla karşılaşıyorum.
  8. E

Bu Kablolar Ne İşe Yarıyor?

yeni bilgisayar aldımda bunlar ne işe yarıyor bileniniz var mı?
  9. E

Bilgisayar işlemcisi

Rtx 4070 super 1719214234 Ama herhalde 14400F'in rtx 4070 superin yanında oyun performansıda fena değildir?
  10. E

Bilgisayar işlemcisi

Arkadaşlar sizce i5 14400F mi alınmalı yoksa Ryzen 5 7500F mi alınmalı? i5 14400F alınmalı ise sıkıntı çıkarır mı?Uzun ömürlü olur mu?
  11. E

Sizce bu kasa alinir mi

2800 TL cikar bundan geri ödeme yapıyor seçili sisteme özel 33700 felan oluyor 1k artmış temmuzda da zamlar gelcek yinede alınmaz mı sence?
  12. E

Sizce bu kasa alinir mi

https://www.itopya.com/afk-five-amd-ryzen-5-8400f-asus-radeon-rx-7800-xt-dual-oc-edition-16gb-16gb-ddr5-500gb-nvme-_h26201
  13. E

Sistem toplamaya yardım

https://www.itopya.com/modart-creation-v8amd-ryzen-5-5600xgigabyte-geforce-rtx-4060-ti-windforce-oc-8gb16gb-ddr4500gb-n_h25966
  14. E

Sistem toplamaya yardım

İtopya süper karne fırsatlarındaki 4060 ti 24.999 TL'lik sistem alınır mı?
Top Bottom