Arama sonuçları: *

• Users: yourt
  • Order by date
  1. yourt

İtem Satışı Hakkında.

anladım tesekkurler. su tedarikcileri bi bulabilsem
  2. yourt

İtem Satışı Hakkında.

kaka biliyorum zaten sürekli biseyler aliyorum item satistan. benim ogrenmek istedigim urun tedarik edip satmak.
  3. yourt

İtem Satışı Hakkında.

tam üstüne bastın. az önce oyunun içinde 80 küsür olan biseye 30 lira verdim. Ben de aynısını yapabilsem iyi olurdu
  4. yourt

İtem Satışı Hakkında.

Beyler mesela bugün bir oyunda item satın almak istedim. İtem satan sitelerden birinde oyundakine nazaran çok daha ucuza oyun parası satıldığını gördüm ve aldım. Bunun ticaretini nasıl yapıyorlar acaba? Oyun parasını oyunun sattığı fiyattan daha ucuz satmayı nasıl beceriyorlar? Bu sıralar paraya...
  5. yourt

kargoya verilen ürünün adresini değiştirme

ben yanlsi girmedim ya dumduz girdim ve degistirmek istedigim yere cok uzak :(
  6. yourt

isterse 1 ay gec gelsin o dukkana gelmesin yeter ya.
  7. yourt

cidden mi vallahi cok iyi olur benden nefret ediyorlar diye tahmin ediyorum pahalı bir kulaklık var içlerinde alıp geri vermezler
  8. yourt

olayı anlatmam gerekmez ama merak edenler için anlatmaya gerek duydum kısa kesecegim. Çalıştığım yer evime baya uzak ve çalıştığım yerdeki 2 3 kişiyle ağır bir kavgaya giriştim. Yüzlerine bile bakmak istemiyorum. Lakin oraya 3 tane sipariş vermiştim kargoya verilmişler ve şansıma araya bayram...
  9. yourt

Papara Tarzı 18 yaş altının kullanabileceği banka kartı önerisi

ULAN BİRİ SANA PAPARA TARZI KART ÖNER DESE PAPARA DİYE Mİ CEVAP VERECEKSİN GİDİN BİRAZ KİTAP OKUYUN ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORSUNUZ BİR DE HALA CEVAP VERİYOR HAKSIZ OLDUĞUNU KABULLENMEK YERİNE
  10. yourt

yav sizin yas ortalamaniz 11 mi orada papara tarzı yazdığına göre papara kullanıyorum ki biliyorum demek. Papara hesabım kapandı papara kullanmak istemiyorum anlamakta zorluk cekiyorsunuz vallahi 1718195409 birebir aynı olmasına gerek yok hocam zaten papara final boss gibi bisey ama benimki...
  11. yourt

reis yorum yapmış olmak için yorum yapma. zaten orada yazıyor papara tarzı diye. 1718114929 reis yorum yapmış olmak için yorum yapma. zaten orada yazıyor papara ta Papara ne için kullanılıyorsa onun için.
  12. yourt

Papara gibi 18 yaş altının kullanabileceği banka kartı önerilerinizi bekliyorum. Avantajları kampanyaları falan hiç farketmez.
  13. yourt

xiaomi mobil veri sınırı ayarlama

Ayarlarda veri sınırlama yok fakat güvenlik uygulamasında varmış. Lakin güvenlik uygulamasında da aylık sınırlama var. Günlük sınırlama yapmam lazım. Bildiğiniz uygulama veya çözüm methodu var mı? Paylaşırsanız memnun olurum.
Top Bottom