Arama sonuçları: *

1. VVentos

❌İndirim Bitti! Kingston Fury renegade 1Tb 2939TL

ah be.. 1720114402 hocam emin misiniz bende bitmemiş gözüküyor yalnışınız olmasın ?
  2. VVentos

❌İndirim Bitti! Kingston Fury renegade 1Tb 2939TL

Hocam nays ile 2830 derken ne kast ettiniz ? Nays hesabı açıp parayı oraya attığımızda bu siteden 2830 TL ile satın alabiliyor muyuz SSD'yi ?
  3. VVentos

Bütçeye uygun sistem önerilerinizi bekliyorum

Hocam saf güçte herkes zaten AMD'nin daha iyi olduğunu söylüyor fakat gerek driver gerekse teknoloji olarak NVDIA almamın daha doğru olacağından bahsettiler. Ondan dolayı düşünmeye başladım. 1720002548 Daha farklı önerileriniz varsa veya dizip yardımcı olmak isterseniz atın lütfen. Konuyu aktif...
  4. VVentos

Çok ucuzundan dediğin ne kadar ? Ayrıca arkadaşlarımla bir kez daha konuştum şuanda en iyi 4070Superli sistemi bu şekilde yaptık bu fiyata. 45k gibi bir fiyatı var. Beni yıllarca götürür umuduyla satın alacağım. Bakabilir misin ?
  5. VVentos

Hocam ayrıca RX 7700XT ile RTX 4060 Ti veya 4070 arasında nasıl farklar vardır siz alsanız hangisini alırdınız?
  6. VVentos

Hocam upgrade etmeyi düşünmüyorum zaten çok eski parçalar çok eskiden alındı fakat atayım.
  7. VVentos

Cevabınızı bekliyorum. Buna ek olarak Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu Bu fanı alacağım 1500 Liraya
  8. VVentos

Bu parçalarla 36.4'e geliyor fiyat. Nasıldır hocam ?
  9. VVentos

bir arkadaşım da şöyle bir sistem attı bana. Attığınızla arasında 5000 lira gibi bir fiyat farkı var, nasıl sizce ?
  10. VVentos

Sice bundan daha iyi bir sistem 40k civarı bir fiyata toplanabilir mi ? Veyahut hazır sistem şeklinde satın alınabilir mi ? Acelem yok fakat korkum fiyatların artması. Vatanda satılan 36k sistemi önceden bilseydim kesin alırdım diyorum kendime. Bu şartlarda bu sistemi stok fanı ile almak mı daha...
  11. VVentos

Bütçeyi daha arttırabileceğimi zannetmiyorum. Zar zor 30'dan 40'a kadar esnetebildim. Arkadaşım bu sistem üzerinden güncelleme yaptığını söylemişti. https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ Ram de bu şekilde: Sistemi oyun ve gündelik için kullanacağım. 4060ti bile bana çok büyük bir artış...
  12. VVentos

Arkadaşlar bütçem 30.000 - 40.000 TL arasında. 7 Yıldır aynı sistemi kullanıyorum: Ryzen 5 1600 işlemcim, 1050Ti ekran kartım var. Kısaca neye geçersem geçeyim çağ atlayacağım. Bu bütçeye uygun bir şekilde öneri yaparsanız çok mutlu olurum. Bir arkadaşımdan istediğimde bana ekteki sistemi...
Top Bottom