Arama sonuçları: *

1. E

🔥İndirim 10 KİLO SUCUK 1420 TL ( Et olma ihtimali düşük ) ( KİLOSU 142 TL )

%20 baharat ?D 10 kiloda 2 kilo baharat var sanırım
  2. E

ViewSonic VX2428 vs LG UltraGear 24GN65R-B vs Asus VP249QGR

viewsonic genelde renkleri iyi diye bildiğim bir marka ama bu modeli hakkında güzel yorumlar yok. Zaten bu fiyat aralığında normal ben de abartıyor olabilirim dediğinize göre lg çekicem ama pek bahsedilen bir model değil renklerini merak ettim bir bilginiz var mı ?
  3. E

ViewSonic VX2428 vs LG UltraGear 24GN65R-B vs Asus VP249QGR

Arkadaşlar LG'de pivot var. Diğerleri öne arkaya eğiliyor sadece. Renk açısından hangisini almalyım rekabetçi ve AAA oyun için alacağım. Üçünün de kendine has yorumları var karar veremedim. Özellikle renk, ghosting, pivot ve ışık süzmesi vs. açısından hangisini önerirsiniz ? LG a101'de 3.779tl...
  4. E

Bu flash bellek alınır mi

uzun bir süredir 64GB'ını kullanıyorum bir tane daha almayı bile düşünüyorum. bende 25-30 mb/s hızlara çıkıyor alınır
  5. E

15-18k arası sistem önerisi

Leş gibi bir kasa koymuşlar. Cumaya kadar güzel bir sistem bulamazsam sanırım kasayı değiştirip alacağım. Önerisi olan için bekliyorum yanıtınız için de teşekkürler
  6. E

15-18k arası sistem önerisi

Merhaba. Bu fiyat aralıklarına 1650 ve rx580'li sistemler görüyorum ve ikisinide istemiyorum. Karar veremeyince yazmak istedim. VRAM en az 8gb ram 16gb olursa sevinirim. Monitör falan dahil değil sadece kasa fiyatı. Ayrıca vatandaki şu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz ? PSU bomba gibi duruyor...
Top Bottom