Arama sonuçları: *

• Users: PCBudur
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. PCBudur

Yardım 2021 Opel Corsa Sol Stop yanmama problemi

Selamlar, Aracımda bugün arkadaşımın farkettiği bir sorun ortaya çıktı. Sol stop frene basmayınca yanmıyor (sağdaki yanıyor onda sorun yok) ama frene basınca sorunsuz yanıyor. Teknik olarak ledi patlamış vs. değil öyle olsa hiç yanmaz. Frene basınca yanıyor. Frene basmayınca hareket halindeyken...
  2. PCBudur

Yardım MONSTER ABRA A7 V11.4 Touchpad Çalışmama Problemi

Selamlar arkadaşlar, Elimde MONSTER ABRA A7 V11.4 laptop mevcut. 3 farklı windows kurdum. Hiç bir şekilde touchpadini çalıştıramadım. Sitesinden driverlarına da baktım touchpad driverı eklenmemiş direk çalışması lazım diye düşünüyorum fakat bir türlü çalıştıramadım. Bunu konuda bilginiz var...
  3. PCBudur

X670 Chipsette SLI desteği var mı? Desteğinizi rica ederim.

Selamlar, Bir müşterime video kodlama için 7950X işlemcili RTX 3090 SLI şeklinde sistem hazırlayacağız. Bu chipsette hangi anakartta SLI desteği var veya yok net bir bilgiye ulaşamadım. Mebla büyük olduğu için şansımızı deneme durumu yok. Hangi anakarın desteklediği konusunda yönlendirebilme...
  4. PCBudur

🔥İndirim Colorful iGame GeForce RTX 3070 Ti Ultra W OC (12.299 TL Trendyol)

https://www.trendyol.com/pd/igame/geforce-rtx-3070-ti-oc-8g-ekran-karti-g-3070tiul-woc8g-p-381459758?boutiqueId=615926&merchantId=190197 Üründen 2 adet stok mevcuttur. Aynı gün kargoya verilir. Ürünler sıfır kapalı kutu adınıza faturalıdır. TR'deki en uygun fiyata sahip 3 fanlı karttır...
  5. PCBudur

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen 5 7600X (6.399 TL Ücretsiz Kargo) Trendyol

https://www.trendyol.com/amd/cpu-am5-box-ryzen-5-7600x-100-100000593wof-p-358154510?merchantId=190197&filterOverPriceListings=false Selamlar, 9 stok mevcuttur. Aynı gün hızlı bir şekilde kargoya verilecektir. Piyasada şuan için daha uygun fiyata göremiyorum.
  6. PCBudur

PNY GeForce GTX 1650 Dual Fan 4GB | 2769 TL N11 | Daha ucuzu sanırım yok.

Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Daha ucuzunu göremedim. Ortalama 3000 civarında geziyor fiyatları. En dip fiyat bu olduğundan paylaşmak istedim. https://www.n11.com/urun/pny-nvidia-geforce-gtx-1650-dual-fan-vcg16504d6dfppb-4-gb-gddr6-128-bit-ekran-karti-1750232?magaza=pcbudur
  7. PCBudur

Ücretli logo yaptırmak istiyorum.

Merhabalar, Aşağıdaki şekilde logo yaptırmak istiyorum. Beğenip beğenmeme durumu olabilir. Yapılan işi gösterirken üstünü çizgili şekilde yada sansürlü şekilde gösterebilirsiniz. Beğendiğim çalışmayı ücreti karşılığında satın alacağım. (Veri dosyaları dahil) Uçuk fiyatlar olmadığı taktirde...
  8. PCBudur

Öneri

Konuyu kaç kişi okuyor bölümü eklenirse çok güzel olur. Şunun gibi...
  9. PCBudur

Yardım (Teknobiyotik içerir.)Tüketici hakem heyeti kararına uyulmaması hakkında ne yapabilirim?

Merhabalar, Kısaca özetlemek gerekirse teknobiyotik (akortek) firmasının trendyol mağazasından bir SSD satın aldım ve ürün piyasaya göre çok ucuzdu. (960GB ADATA 300 TL) Firma siparişimi bir kaç gün bekleterek temin edilemedi şeklinde iptal etti ve param içeride boş yere beklemiş oldu alacağım...
Top Bottom