Arama sonuçları: *

1. Brave_TR

Kimya ve matematik baraj ders olmamasına rağmen sorumlu geçmek

Anadolu lisesi. Sorduğum sorunun cevabını buldum. Teşekkür ederim. Ortalama konusuna gelirsek bir anda düştüm hocam bende anlamadım ama ağustosun başından okul açılana kadar genel bir tekrar yapıyorum. Normalde ortalamalarım 80-90 arası gezerdi dediğim gibi anlamadığım şekilde düştü.
  2. Brave_TR

Kimya ve matematik baraj ders olmamasına rağmen sorumlu geçmek

Öncelikle merhaba. Kimya ve matematik baraj ders olmamasına rağmen sorumlu geçtim. Genel ortalamam 65. okuduğum forumlarda kimya ve matematik baraj ders olmadığı için direkt geçersiniz yazıyor. Neden böyle oldu? 9. sınıftan 10. sınıfa geçtim şu anda.
  3. Brave_TR

1 USB portu kulaklık mikrofonundan az ses veriyor

Çözdüm hocam HP Support Assistant ile çözdüm. Bildirim geldi PC'nizde ses sorunları mı yaşıyorsunuz diye bir kaç bir şey düzeltti mikrofonda düzeldi. Sağ olun hocam.
  4. Brave_TR

Peki çözümü hocam?
  5. Brave_TR

Öncelikle merhaba. Bugün sabahtan beri 1 USB portum kulaklık mikrofonundan fısıltı gibi ses veriyor. Duymak imkansız. Diğer portlara takınca normal oluyor ancak diğer USB portlarında harici klavye ve faremi kullanıyorum. Bilgisayarım HP Victus kulaklığım Gamepower Raijin. Bugünden beri böyle...
  6. Brave_TR

Yurtiçi Kargo kargomu ne zaman getirir?

Mesaj gelmesi gerekiyor. Benim kargomuda yurtiçi kargo getirdi bana takip linki yolladılar. Tahmini ne zaman geleceği, kimin getireceği yazıyor.
  7. Brave_TR

Telefon Önerisi 128/8

Xiaomi Redmi Note 11 Pro
  8. Brave_TR

Son Oyuncu Launcher'de virüs var mı?

Teşekkürler.
  9. Brave_TR

Telefon Önerisi 128/8

Bütçe?
  10. Brave_TR

Son Oyuncu Launcher'de virüs var mı?

Öncelikle merhaba. Bugün birden egg wars özlemi geldi. Eskiden ip ile girdiğim son oyuncu, launcher çıkarmış. Launcher'i indirirken McAfee WebAdvisor uyarı verdi. Sıkıntı olmaz kaç yıllık launcher dedim indirmeye devam et dedim. Ama içime kurt düştü dosyayı açmadan Virustotal'de tarattım. Sonuç...
Top Bottom