Arama sonuçları: *

1. slyvanes

🔥İndirim Redmi Note 12 Turbo 14.763TL 🔥

Redmi 12( tamam) Redmi Note (12 Tamam) Redmi Note 12 Pro oda tamam da Turbo neymiş ilk defa duydum. Muhtemelen TR için üretilen cihazlardan değil yurtdışı çıkabilir.
  2. slyvanes

yurdışı telefon almak ileride problem oluşturur mu ?

Güncelleme veya sıfırlama yapamazsın
  3. slyvanes

CPU ya yeni termal macun sürdüm stok soğutucuda sıcaklıklar 85-88 derecelerde

Boştayken ideal sıcaklıktır özellikle bu havalarda Örneğin ben rust new world gibi oyunlar oynayan birisiyim ve sıcaklığın 90 lara kadar çıktığını gördüm. Kasadan çıkan fan sesinden rahatsız oldum bir süre sonra ve çözümü bunu almakta buldum. çok iyi değil ama fiyat performans sayılabilir.
  4. slyvanes

CPU ya yeni termal macun sürdüm stok soğutucuda sıcaklıklar 85-88 derecelerde

Aynı işlemcide kullandığım soğutucu. Bu sıcak havalarda işlemcimi gayet rahatlattı. Stok fan kesinlikle yeterli değil. Özellikle optimizasyonu kırık olan oyunlarda https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-id-cooling-se-214-xt-argb-white-4pin-pwm-120mm-fiyati,1998638414.html
  5. slyvanes

internet hızım sürekli düşüyor

Genelde otomatik olarak ayarlanır sen elle ayarladığında kopmalar olacaktır. en sağlıklı internet hızında otomatik sabitler. Servis sağlayıcın ile görüş eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa kablondan kaynaklı olabilir
  6. slyvanes

Çözüldü✓ Bu Sistemi Nasıl 18.000'ne Satamıyorum?

Gayette satılır fiyat fazlasıyla uygun geldi bana sabır gerekli diye düşünüyorum
  7. slyvanes

Bu 2 Ekran kartından hangisini almalıyım

7900XT benim düşünceme göre ama bu kart TR de yoktu en son baktığımda
  8. slyvanes

Yardım Laptop kapağı sol tarafı açılmıyor

Altta klavye altında vidaları vardır veya altta tutan bi flex vardır
  9. slyvanes

1500 TL Bütçeye F/P Mouse Önerisi

rival 3 elime çok küçük gelmişti bu gayet ideal...
  10. slyvanes

Vanguard Bilgi çalma

Vanguard mavi ekranlarla bilgisayarımın çökmesine sebep olduktan sonra bir daha yüklememe kararı aldım. Formatlamam gerekti. Sorunu Riot desteğe bildirdim bir kaç çözüm yolu denettirdiler fakat olumsuz olunca güncelleme bekleyin dediler. SS almak vs bunlar kafayı takacak konular değil sonuç...
  11. slyvanes

Yardım VGA Sınyal Yok Hatası

UGREEN ürünleri güzeldir ama en kısa zamanda yeni bir monitör alman şu an en ucuz en F/P olarak gördüğüm kendimde kullandığım monitör https://www.epey.com/monitor/lenovo-legion-r25f-30.html Daha ucuzları da mevcut IPS panel olanlarda mevcut özellikleri isteklerine göre şekillenecek :)
  12. slyvanes

Yardım VGA Sınyal Yok Hatası

Yeni sistemin Ekran çözünürlüğü uymuyor veya dönüştürücü desteklemiyor olabilir.
  13. slyvanes

Pc Kolik Hazır sistem işlemci değişmeme gerek varmı yoksa yeterlimi

VENTUS larda ısıyla alakalı sorunlar var diye hatırlıyorum ama bu sistem hoşuma gitti
  14. slyvanes

error 0 checking dll signature hatası

Hangi oyunda yaşıyorsun? Benzer bir hata bende yaşamıştım steamden yüklememe rağmen watchdogs 2 de veriyordu bu hatayı. DLL dosyasının yolunu bulamamasından kaynaklanıyor diye hatırlıyorum. Yüklenen klasör Türkçe karakter isim içermemeli ve oyun kesinlikle C diskine kurulmalı. Eğer olmaz ise...
  15. slyvanes

Laptop sarj adaptoru cok ısınıyor

Hayıra alamet değil adaptör arızalandıysa değiştirmelisin
  16. slyvanes

Çözüldü✓ RX 7800 XT için 700w psu yeterlimidir

RX 7800 XT için önerilen 700W zaten 750W veya 850W almanı öneririm garanti olması açısından https://www.epey.com/power-supply-psu/asus-tuf-gaming-750w.html Kendi kullandığım PSU bu ve 850 olanı da mevcut
  17. slyvanes

Çözüldü✓ İşlemcim için kule tipi soğutucu alacam ama watt olayına aklım ermiyor

Aynı işlemciyi kullanıyorum yakın zamanda alıp taktığım kule tipi fan soğutucum bu AURA sync destekli gayet memnunum https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-id-cooling-se-214-xt-argb-white-4pin-pwm-120mm-fiyati,1998638414.html Asus TUF-GAMING-750B 750W 80 Plus Bronze PSU modelim gayet...
  18. slyvanes

Film yabanci dizi indirme onerisi

indirmek için IDM (Internet Download Manager) ama izlemek için pek site bilmiyorum
  19. slyvanes

Windows iki key arasındaki fark nedir?

Retail key ile kullanıyorum 1-2 defa yakalanma sorunu yaşadım fakat mail attıktan 10 dakika sonra yeni key gönderiyorlar bir problem görmedim şu ana kadar.
Top Bottom