Arama sonuçları: *

1. T

40 45k bütçem var laptop önerirseniz sevinirim

40 45k için gaming laptop önerirseniz sevinirim. vatan, teknosa, mediamarkttan da güzel varsa oralar daha iyi olur sirekt mağazaya gidip oradan almak açısından. yani oralardan da bulursanız atarsanız sevinirim
  2. T

40 45k laptop önerisi?

40 45k bütçem var gaming laptop önerirseniz sevinirim uzun yıllar götürmesi lazım
  3. T

bilgisayar tipluyoru. hangi kasayı önerirsiniz?

bunları almayı düşünüyorum sistemde kötü bir malzeme var mıdır kasa olarak ne almalıyım?
  4. T

🔥İndirim Yeniden Stokta | 7500F 4060 Ti 26499 TL

cl46 çok kötü müdur?
  5. T

Bu sistem nasıldır alınır mı?

modeller budur
  6. T

modeller budur
  7. T

sistemin bi sıkıntısı var mıdır bir de 2k mı monitör almalıyım 1080p mi? soğutma olarak ne almalıyım? daha ucuza böyle sistem varsa önerir misiniz?
  8. T

rank atlama sistemi böylemi?

o oynayışa göre atmıyo mu yani her zaman atacak diye bir zorunluluk yok diye biliyorum
  9. T

28k bütçe sistem önerisi

merhabalar 28k bütçem var sistem önerebilir misiniz 30k ya da çıkabilirim ekran kartı nvidia olsun
  10. T

Vxe r1 mouse nasıldır?

mouse olarak vxe r1 almayı düşünüyorum elinde olan varsa fikirlerini söyleyebilir mi almalı mıyım?
  11. T

2000tl bütçe klavye önerisi

Merhabalar bütçem 2000tl çok büyük olmayan bir klavye arıyorum daha çok valorant cs gibi oyunlar oynasam da bazen hikayeli oyunlar oynuyorum.
  12. T

rtx 4060lı sistem önerisi

hocam bu sistemi ve bu monitörü alıyorum sıkıntısı yok dimi
  13. T

hocam bu sistem nasıl
  14. T

hocam game garajın yorumlarına biraz göz gezdirdim de hatalı gönderim gibi sıkıntılar oluyormuş galiba o yüzden game garajdan almayı tercih etmiyorum
  15. T

@spaghettisosu hocam yardım edersen sevinirim ben @Kerem* in dediği kişiyim
  16. T

rtx 4060lı sistem önerirseniz sevinirim bütçe 27 28k civarı. Bir de monitör olarak 1080p mi almalıyım 2k mı almalıyım bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim. 1718135742 daha çok valorant cs gibi oyunlar oynasam da arada hikayeli oyunlar da oynuyorum
Top Bottom