Arama sonuçları: *

• Users: quash
  • Order by date
  1. Q

El Capitan ( Sinyal yok hatası )

Denedim hocam onuda olmadı
  2. Q

El Capitan ( Sinyal yok hatası )

İyi akşamlar.Dün el capitan elime ulaştı.Kasanın 1 adet ramini ve ekran kartını monte ettikten sonra tv'ye bağlayıp çalıştırdım.2 saat sonra ekrandan sinyal gitti ve bir daha gelmedi.Bu süreçte sadece Abdullahın youtubedaki videoda gosterdiği ram mhz artırma işlemini yaptım ve steam uygulamasını...
  3. Q

El capitan - no signal yardım

yok hocam laptopu ekrana baglıyorum aynı kablo ile baglanıyor.
  4. Q

El capitan - no signal yardım

Beyler ekran kartını internette gosterılen şekilde taktım hersey yerınde bir sıkıntı yok ama ekrana goruntu alamıyorum no signal hatası verıyor hdmi ıle baglıyorum.Var mıdır bir çözümü yardımcı olursanız sevınırım
  5. Q

Ethernet kablosu

Tamamdır teşekkürler arkadasın verdıgı lınkı alıcam o zaman
  6. Q

Ethernet kablosu

eyvallah sagol
  7. Q

Ethernet kablosu

Tesekkurler cevabın ıcın bunların farkı nedir hocam cat6 ile diğerleri arasındaki
  8. Q

Ethernet kablosu

Merhaba arkadaşlar belki basic bir soru ama cok bılmedıgım ıcın sormak istedim.Ethernet kablosu alırken neye dıkkat etmelıyım bunların bir özelliği falan varmıdır? Eğer varsa güzel önerisi olan yardımcı olursa sevınırım aradıgım ozellıkle 15ila 30 metre arasında olması fiyatıda 30-50 lira...
  9. Q

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Whatsapp kurdum hocam buyrun gelın https://chat.whatsapp.com/K71jqXcwHJfKbUnZ0kdBMg
  10. Q

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Merhabalar arkadaşlar telegram bende kullanmıyorum , wp grubu kurdum isteyen buyursun gelsin ordan daha rahat iletişim kurarız https://chat.whatsapp.com/K71jqXcwHJfKbUnZ0kdBMg
  11. Q

7.000-8000 TL arası pc toplamak istiyorum.

ssdyi m2 yapabilirsin demiştin , bundan mı bahsetmiştin hocam Gigabyte Aorus RGB 256GB M.2 SSD Disk eğer buysa aradaki farkıda söylersen sevinirim.
  12. Q

Tamamdır sağol yorumların için.
  13. Q

24g2u 144 hz göremedim monitör kısmında. AOC C24G1 24' 1ms 144Hz Gaming Monitör - AOC C27G1 27' 1ms 144Hz Gaming Monitor Bu ikisi gözüküyor yakın fiyatlarda
  14. Q

Teşekkür ederim yorumlarınız için.Abdullah youtube'daki videonun altına böyle bir yorum atmış.Dostlarım sistemimiz yoğun siparişten ötürü stokta bulunan XFX model kart tükenmiş olup Sapphire PULSE model karta güncellenmiştir. Cahilliğime verin lütfen aradaki farkı bilmiyorum herhangi bir fark...
  15. Q

Teşekkür ederim.Acaba alıp kullanmaya başlayan var mı aramızda.Birde Sapphire Pulse RX 5600 XT 6GB GDDR6 Gaming Ekran Kartı bu ekran kartı hakkında yorumu olan varsa sevınırım
  16. Q

Başlıktada belirttiğim gibi bu fiyat aralığında bir bilgisayar toplamak istiyorum oyunlarda yüksek performans alabılecegım.144hz monitörle beraber bu fiyat bandında olması gerekiyor.İlk konum oldugu ıcın hatalarım olabilir şimdiden kusura bakmayın.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tesekkurler...
Top Bottom