Arama sonuçları: *

1. RTX4060

Fitgirl Repack dosya boyutu sorunu

Evet çoğu öyle yapıyor ve araya malware ekliyor :D
  2. RTX4060

Haklısınız şu an sitenin hali ne bilmiyorum ama zamanında virüs attığı için güvenim kalmadı.
  3. RTX4060

SD Kart bozuk hatası almama rağmen kart çalışıyor

Kanka 2 gün önce hepsini okuyordu bi anda böyle oldu acaba fazla dosya atıp çok fazla tak çıkar yaptım o yüzden mi oldu ki?
  4. RTX4060

Ftitgirl oyunları sıkıştırıyor zaten. Gayet normal bir şey bu. Ama fullprogramlarindir.net'i ben de tavsiye etmiyorum oradan benim de bir kere virüs yemişliğim var. (Bu arada Fitgirl'ün çok fazla sahte sitesi var. orijinal siteden indiriyorsun değil mi? https://fitgirl-repacks.site/
  5. RTX4060

SD Kart bozuk hatası almama rağmen kart çalışıyor

Benim 64 GB'lık bir sd kartım var. Bunu tabletime takıyordum ve işimi hallediyordum. 2-3 gün önce taktığımda ise hasarlı sd kart uyarısı almaya başladım. Aslında bu hafıza kartı kardeşimin Atarisi için. Uyarıyı aldıktan sonra tekrar atariye takıp çalıştırdım ve takır takır oyunları açtı ve...
  6. RTX4060

Rx 590 8gb alınır mı

İdare eder ama bütçen varsa rx6600 alabilirsin.Bütçen yoksa idare etmelik bir kart.Ve ikinci el alacaksan dikkatli ol çünkü miningcilerin 1 numaralı ekran kartlarından biri
  7. RTX4060

İçinde çok fazla oyun olan Epic Hesabımı nerede satabilirim

Epic Games oyunların çoğunu beleş dağıttığından dolayı hesaplar pek para etmiyor. 10-50 TL civarında değişen fiyatlarda oluyor.Satmana gerek yok bence
Top Bottom