Arama sonuçları: *

1. A

FAN BAĞLANTISI İÇİN YARDIM

Anakart üzerinde sys_fan1, sys_fan2 ... gibi pin yuvaları olmaları lazım. GDV yazılı ona bağlarsan hangisinin ki takarsan o çalışır. Eğer sys_fan için tek pin yuvası varsa pin çoklayıcı alıp diğer boşta kalanları da bağlaman lazım. 2. fotodaki sokette fanın rgb si için. ARGB kontrolcün varsa...
  2. A

Yardım Amd Ryzen 7 7800x3D ısısı normal mi?

MSI MAG 750W
  3. A

Yardım Amd Ryzen 7 7800x3D ısısı normal mi?

Merhabalar, Ryzen 7 7800x3d işlemci kullanıyorum. Sistem boştayken 50 derece de çalışıyor. En son Black Myth : Wukong oynarken PC pat diye kendini kapattı. 4-5 saat falan oynamıştım. İşlemcinin aşırı ısınmasından kendi kendi kapattığını düşünüyorum. Öncelikle bu sıcaklık normal mi? Değilse...
  4. A

Öneri Sessiz , oyun ve yazılım için klavye tavsiyesi arıyorum

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi bir klavye arıyorum. Max bütçe 2000 TL. +- 200 olabilir. Yazılımlada ilgilendiğim için yazma rahatlığı olması tercih sebebimdir.
  5. A

Yardım Steamdan İndirdiğim Oyunla Hesbımın Bağlantısını Kesemiyorum

Steam oyunları hesaba özel oyunlar. Bir hesaptan indirdiğin oyunu ancak o hesaptan oynarsın. Başka bir hesapla girip denersen kimlik hatası alman çok muhtemel bir durum.
  6. A

El Capitan sistemine 2. Disk takmak garantiyi bozar mı?

Yeni aldım bilgisayarı. 480 gb ssd ile geldi ama ben elimde bulanan 500 gb lik hdd yi de takmak istiyorum. Taktığım takdirde garantisi bozulur mu?
  7. A

2 günlük El Capitan oyun oynarken reset attı?

30 dk oyanadım 60 dereceyi geçmedi
  8. A

@KaanCK Corsair Carbide Spec-05 psu olarak aldım
  9. A

Açıkcası bakmadım, bilmiyorum ama kasa ayağamın dibinde ara ara dokunuyordum öyle büyük bir sıcaklık yoktu.
  10. A

Merhabalar, The Witcher 2 oynarken (oynayışımın 2.saati gibi) bi anda reset attı kendiliğinden. Sebebi ne olabilir?
Top Bottom