Arama sonuçları: *

1. E

Yurtdışı iPhone 14 alınır mı?

Merhabalar yurtdışındayım ve mağazaları incelediğimde iPhone fiyatlarının çok uygun olduğunu gördüm iPhone 14 15-16 bin tl ye denk geliyor pasaport kaydı yaptırmayacağım sizce kullanılır mı bi sorun olur mu 4+4 aylık sürenin kısaltılacağı veya kaldırılacağı yazılarını okudum bunlar doğru mudur...
  2. E

Yurtdışı IPhone 14 Alım Süreci

Merhabalar dostlar geçen hafta iş görüşmesi için rusyaya geldim ve iPhone fiyatlarını incelediğimde çok uygun olduğunu farkettim yani iPhone 14 15-16k civarına geliyor alma niyetim var bir fiziki bir e simli versiyonundan. Ancak kapanma korkusunuda düşünüyorum 8 ay kullansam sonrasında şu geçici...
  3. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Hocam o paraya çift kolluyu bırakın tek kollu ikinci el ps5 bile yok xbox da almak istemiyorum açıkçası
  4. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Piyasadaki 2.ellerin çoğu salon çıkması olduğu için bu şekil yaptım hocam her ne kadar salın çıkması değil deselerde salon çıkması çoğu 7/24 çalıştırılan cihazlar
  5. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Hocam muhtemelen 2.el almışsınızdır ben sıfır kapalı kutu aldım
  6. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

13.000 liraya aldım hocam şimdi ps5 alsaydın vs diyebilirsiniz ancak benim aldığım çift kollu 1tb lık ps5 ler 17.000 den başlıyor üstüne birde 2.dual sense i alması var
  7. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Estağfurullah hocam ilginiz için teşekkür ederim
  8. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Hocam klasik 1080p oynuyorum zaten oyun için gram kasma yok ana menüde bir kasma mevcut 1693321272 Birde gta5 oynarken kalabalık yerlerde ve arabayla hız yapınca 25fps gibi oluyor
  9. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Hocam valla daha yeni trendyoldan aldım sıfır kapalı kutu cihaz
  10. E

PS4 Slim Kasma Sorunu

Merhaba dostlar ben daha 3-4 gün önce sıfır bi ps4 slim 1tb lık cihaz aldım cihazda fifa 23 ün ana menüsünde ve gta5 te arabayla hız yapınca bi kasma sorunu var sizce neden olabilir böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü videoları izlediğimde böyle problemler görünmüyor
  11. E

Ürünlerden hangisini tercih etmeliyim

yok olmuşken sıfır oldun bide piyasada çok çakal var 1614245999 benimde içimden o geçiyor ama diğerininde ekran kartı iyi çok kafam karıştı yaa 😑
  12. E

onu boşver özellik olarak önemli ki turbox değil
  13. E

Herkese selamlar, laptop umun bozulması üzerine yeni bilgisayar arayaşına geçtim. Uzun zamandır laptop kullanıyorum artık masaüstü almak istiyorum. Aklımda iki seçenek var. birisi full set satılıyor diğeri tek bilgisayar olarak bide yanında monitör almam gerekiyor. marka vermeyeyim özellikleri...
Top Bottom