Arama sonuçları: *

1. Moonlighter

Stajyer Öğrenci Maaşı

"Teknoloji fakültesi" mühendislik 3. staj, yani dönem stajı yaptık dan sonra devlet fakulteye ödenek gönderir fakulte de öğrencinin banka hesabına yatırır. geri kalan 1. ve 2. stajında herhangi bir para yatırılmaz para alanlar şirketin insiyaftifine kalır. Devlet bilidğim kadarı ile sadece lise...
  2. Moonlighter

asus rog strix g16 g614jv wifi yok

Siz de bu kısımda wifi ile ilgili bir şey yok mu Ethernetten bağladım deyince otomatik yüklemiştir diye düşündüm benim hatam.
  3. Moonlighter

Harici HDD'yi İSO dosyasına uygun hale getirilir mi ?

Evet haklısınız olmuyor şimdi ben de denedim :(
  4. Moonlighter

asus rog strix g16 g614jv wifi yok

Update yaparken kurmuş olması gerek. Ekstra olarak aygıt yöneticisinde>kablosuz adaptörün ismini bulup manuel de indirebilirisiniz.
  5. Moonlighter

Harici HDD'yi İSO dosyasına uygun hale getirilir mi ?

evet olur rufus programı ile yapın ek olarak içindeki veriler silinecek o yüzden backup almayı unutmayın.
  6. Moonlighter

Msi GTX 1660 Super Gaming X Fan Sorunu

Hocam 73 derecede %100 ise fanlar bir sıkıntı var demektir. Bir de sıfır kart diyorsunuz iade edin. Edir: Pardon 2. elden almışsınız sonradan jeton düştü param güvendeyi görünce kart aşırı yorgun(miningli olabilir) veya termal macunu şuana kadar hiç değişmedi :D.
  7. Moonlighter

Yardım Türknet ten Comnete geçiyorum para kesilir mi

hayır istemez turknet tahaatsüz iyi akşamlar.
  8. Moonlighter

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer II ARGB - 420mm 3.799TL

İyi fırsat kasama sığsa yine de alamazdım.
  9. Moonlighter

🔥İndirim MSI RX 6750XT 12499 TL🔥

Düz mantık Op birisi olarak 2. el 3080 alırım :D
  10. Moonlighter

Rtx 3080 sistem 20.000 tl alınır mı?

Bence iyi fiyat hatta almak istemiyorsan bana atar mısın linkini(ama yanlış anlaşılması vazgeçersen eğer) arkadaşım için değerlendireceğim sistem arıyordu sistem sağlam ise bizde değerlendirebiliriz. Arkadaşların dediği gibi miningli ise ama bulaşmamak lazım.
  11. Moonlighter

Netspeed'e geçilir mi?

Çok memnunsan tartışma yok demektir. Memnun değilsin ki alternatif soruşturuyorsun :D hızım düşük kalıyor indirme de çok bekliyorum diyebilirsiniz.
  12. Moonlighter

Çözüldü✓ 240 hz Monitörde 1280x1024 Cözünürlükte max 75 hz

Başta ki açıklamana 1920x1080 de 240 hz oluyor diye dipnot düş brom en azından çözüm bulacaklar için hızlı ilerleme yolu olur. Garip bir sorunmuş umarım çözülür.
  13. Moonlighter

1.4 1.5 arası sedan araç önerisi

Sıfır corolla al hocam kafan rahat etsin derim :D
  14. Moonlighter

Yardım ChatGPT'yi açamıyorum.

Telefondan dena bir de.
  15. Moonlighter

❌İndirim Bitti! İ5 işlemcili parasına, İ7 13. nesil işlemcili canavar! 37.999TL

Bu arada i5 14500hx bundan bir tık iyi yani i5 derken hangi i5 :D
  16. Moonlighter

Yardım Ryzen 5 5600 Soğutucu önerisi

Arkadaşların dedikleri soğutucu bu fena değil.
  17. Moonlighter

Çözüldü✓ ASUS Laptop RAM Yükseltince Çalışmıyor!

Onu demiyorum pcbsinin üstünde bellek çipleri var sıralı onların üstünde ki isimler nedir.
  18. Moonlighter

Çözüldü✓ ASUS Laptop RAM Yükseltince Çalışmıyor!

ddr5 sistem sanmam bir de rog serisi demekki güçlü bir işlemci var desek yine elenir.
Top Bottom