Arama sonuçları: *

• Users: K3R0
  • Order by date
  1. K

Çözüldü✓ Ram almak İstiyorum Tavsiye Verirmisiniz?

Cevap için teşekkürler fakat bir sorum daha olucak. benim şu anda gönderdiğiniz ramlerden aynı marka omaz üzer 8 - 8 2 tane ramim daha mevcut ben bunları da takarak kullanabilirmiyim?
  2. K

Çözüldü✓ Ram almak İstiyorum Tavsiye Verirmisiniz?

Selamlar yeni ram almak istiyorum fakat ramlerle alakalı çok bir bilgim yok. Sistem bileşenlerime göre bir ram önerebilir misiniz?? Tercih olarak 32GB veya üstü olursa sevinirim bütçe aralığı yok. Anakart: Asus Rog strix B550-F Gaming WIFI II İşlemci: Ryzen 7 5800x Ekran kartı: 4060 8GB
  3. K

Çözüldü✓ Ramlerim anakart ile uyuşuyor mu nerden anlarım

yardım için teşekkürler 1722084251 teşekkürler
  4. K

Çözüldü✓ Ramlerim anakart ile uyuşuyor mu nerden anlarım

Selamlar, yakın zamanlarda elima para geçti ve sistemimi yavaş yavaş yeniliyorum. Kısa zaman içerisinde yeni ram ve anakart almayı planlıyorum fakat anakart ve ramlerimin uyuşup uyuşmadığını bilmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz? almayı düşündüğüm anakart ve ram şunlar: Corsair Vengeance...
  5. K

Çözüldü✓ Soğutucum Yeterli Mi?

Teşekkürler 1722073461 teşekkürler kullanmaya devam edeceğim o zaman 1722073485 tamamdır en kısa sürede stres testine sokacağım 1722073526 evet şuan kullanıyorum haklısınız stres testine sokup en kısa zamanda deneyeceğin
  6. K

Çözüldü✓ Soğutucum Yeterli Mi?

Merhabalar, amd ryzen 7 5800x işlemci kullanıyorum fakat soğutucu olarak arctic freezer esports blok soğutucu modelini kullanıyorum sizce yeterli mi? Veya başka soğutucu önerileriniz var mı?
  7. K

Çözüldü✓ Ryzen 7 5800x için anakart önerisi

teşekkürler
  8. K

teşekkürler
  9. K

teşekkürler 1718550108 dediğiniz model bütçemi aşıyor
  10. K

Selamlar yurt dışında yaşıyorum ve am4 ryzen7 5800x işlemci ve 4060 8gb ekran kartı için uyumlu bir anakart arıyorum. Öneriniz var mıdır? benim kendi düşüncem Gigabyte B550 Gaming X V2 yönünde.
Top Bottom