Arama sonuçları: *

• Users: egelagozlu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. egelagozlu

Gönderim İnceleme altında

Sabah Amazon üzerinden telefon satın aldım ardından işlem onaylandı ve para çekildi hesabımdan.Sonra kontrol etmek istediğimde ekteki gibi bir sayfa açıldı.Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu?
  2. egelagozlu

Hangi M2 ssd yi almalıyım ?

https://www.itopya.com/kioxia-exceria-500gb-nvme-m2-ssd-1700mb-okuma-1600mb-yazma_u10934 https://www.itopya.com/wd-500gb-blue-sn570-gen3x4-m2-2280-ssd-3500mb-okuma-2300mb-yazma_u14605 Merhabalar bu ikisi arasında kaldım da sizce hangisini almalıyım ?
  3. egelagozlu

Fifa 23 grafik ayarı

Oyun içinde grafikler ultra da olmasına rağmen hiç güzel gözükmüyor konsollara göre.Bütün grafik kalitelerini denedim oyun içi oynanışta hiç fark ettirmedi acaba çözünürlükten dolayı olabilir mi? 1080p monitöre sahibim ve 1080p de oynuyorum
  4. egelagozlu

xbox gamepad tamiri yapan yer

Merhabalar.Xbox gamepadim var garantisi de biteli çok oluyor.Sol analog hangi tarafa çekersem çekiyim takılı kalıyor ve ortaya dönmüyor tekrardan.İstanbul içinde bildiğiniz gamepad tamiri yapan bir yer varsa söyleyebilir misiniz?
  5. egelagozlu

Epic Games den alınan oyuna sonradan taksitlendirme

Epic Games de hazır indirimler varken Rdr2 almak istiyoum ama oyunu kredi kartımla alıp sonradan işcep uygulamasından taksitlendire yapabilir miyim? Steamden ya da epic gamesten böyle oyun alan oldu mu?
  6. egelagozlu

İsteğim bölüm gelir mi?

Sıralamam sayısal 43.650 istediğim bölüm 2019 da 48.604 2020 de 45.950 gelme ihtimali nedir?
  7. egelagozlu

Oyuncu koltuğu önerisi

Bütçem 1500 TL Boy 1.94 Calitte Viper Vpx ile hawk fab v3 arasında kaldım.Sizce Hangisini almalıyım? Günümün çoğu sandalyede geçiyor.Rahat ve uzun ömürlü olması önemli benim için.Şimdiden teşekkürler
  8. egelagozlu

Fifa 21 pc ve ps4 grafik farkı

Bu zamana kadar hep ps te fifa oynardım bu sene pc den alıyım dedim.PC ile Ps4 grafikleri ile neden bu kadar farklı anlayamadım ultrada olmasına rağmen.PC grafikleri cidden konsola göre kötü gözüküyor.Normal mi bu kadar kötü olması yoksa bende mi sıkıntı var?
  9. egelagozlu

Hangisi Doğru Gösteriyor?

İki programda işlemcimin değerlerini gösteriyor ama aralarında farklar var.Hangisi doğru?
  10. egelagozlu

Bu değerler normal mi?

Pc boştayken bu değerler normal mi?
  11. egelagozlu

Kasa ilk açıldığında fanlar deli gibi çalışıyor

Kasanın başlat tuşuna bastığımda işlemci soğutucusu ve ekran kartının fanları deli gibi dönüyor sonra yavaşlıyor.Böyle çalışması normal mi?
  12. egelagozlu

İşlemci fanım bosta sesli çalışıyor

Sistemimi dün montajladım ve çalıştırdım.Normal masaüstüne bakarken bile sesli çalışıyor.Işlemcim 3500x.Sıcaklık değerleri oyun oynarken gayet iyi seviyelerde.Normal mi böyle çalışması?
  13. egelagozlu

Corsair Spec Delta Rgb Ön Fanlar Dönmüyor

Bu akşam sistemimi topladım ve gücü verdim.Ancak rgb ışıkları yanmasına rağmen fanlar dönmüyor.Fanlara ait üç tane 3 pinli kablo var ama onları nereye bağlıyacağımı bilmiyorum.Nereye bağlamalıyım?
  14. egelagozlu

seagate 480gb barracuda q1 ssd?

Kronik sorunu var mı?Yoksa 50 TL fazla verip wd blue 500 gb ssd mi alayım?
  15. egelagozlu

1400 TL F/P İŞLEMCİ ÖNERİSİ

1400 TL bütçem var.Daha da artıramam.Genel olarak oyun oynıyacağım.Ona göre bu bütçe de bir işlemci önerir misiniz?Anakartım b450m s2h
  16. egelagozlu

Ryzen 5 2600x vs 3500x

Öncelikle merhabalar.İkisininde fiyatını aynı şekilde buldum.Genelde oyun için kullanıcağım pc yi.(Ekran kartım 1660 süper).Sizce Hangisini kullanmalıyım;hangisinin önü daha açıktır?
  17. egelagozlu

Ryzen 5 3500 vs 2600x

Oncelikle merhabalar.Ekran kartım 1660 süper.Iki işlemci arasında kaldımHangisi daha uygun olur?Genel olarak oyun oyniyacağim ama ileride render alabileceğim işler yapabilirim. 2600x 1300 TL 3500 1220 TL
  18. egelagozlu

Kendi Sistemim Ne kadar Eder?

Yeni bilgisayar topladığım için eski emektarı satmak istiyorum.Sizce nasıl Fiyattan satışa koymalıyım. İŞLEMCİ:INTEL PENTİUM G3240 ANAKART:ASUS H81M-K EKRAN KARTI:ASUS GTX 550 Tİ 1 GB 128 BİT RAM: 4 GB DDR3 SSD:128 GB SANDİSK SSD HARDDİSK:500 GB HİTACHİ HDD CD-ROM:ASUS KASA:EVERST(RGB...
  19. egelagozlu

480-500 gb ssd önerisi

Bütçem 500 TL ve civarıdır.Önerilerinizi bekliyorum.
  20. egelagozlu

Bu sistem çalışır mı?

Öncelikle merhaba.Yeni sistem topluyorum şuan ama eksik parçalarım olduğundan daha kurulumunu yapamadım.Bende meraktan eski sistemime yeni ekran kartımı(1660 süper)takmak istiyorum.Yeni ekran kartımı bozma ihtimalim var mı?Sizce böyle bir işe kalkışmamalıyım çok tereddütte kaldım. Eski sistemim...
Top Bottom