Arama sonuçları: *

• Users: -Ran
  • Order by date
  1. R

Öneri Arkadaşlar Wraithesports sitesinden bir alışveriş yaptım

bide şey diyicem destek hattı galiba belli saatlerde açık sanırım sitelerinde 10.30 17 arası diyo sonra kapatıyolar galiba
  2. R

Öneri Arkadaşlar Wraithesports sitesinden bir alışveriş yaptım

Wraith den bir mouse aldım fakat adresde yanlışlık yapmışım canlı desteğe ulaşmam lazım fakat nerede olduğunu bulamadım
  3. R

Öneri Kablosuz F/P bir mouse önerisine ihtiyacım var.

Şuanda benim tercihimde R1 PRO maxtan yana olucak yüksek ihtimalle gayet yeterli bir mouse ve dongle ile max 2k hz de kullanırım
  4. R

pro maxi pahalı ben alırsam şahsen onu alıcam asıl almak istediğim mouse Razer Deathadder v3 pro ama çok pahalı bu mousenin pro maxi 2.4k fiyatı var ve özellikleri yeterli seviyede
  5. R

incelemelerine baktım az önce pro maxi güzel diğerlerinin performansı o kadar iyi değil gibi anladım pro max normali 2k hertz artı olarak dungle alırsan 4k hertze çıkıyomuş 650 ips 1726768473 attack sharklar nasıl sence peki önerir misn yada önereceğin marka ne olur
  6. R

furylevel markasına ısınamadım nedense
  7. R

R1 Pro kalmamış olarak gözüküyo çok bi farkları yok gibi geldi o yüzden bunu attım
  8. R

https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwl6-3BhBWEiwApN6_kstdy_9Z2pgXHapB_-xOkkd18FPa8WbrsiC6xn0FwAxK_yCZ6Ss81hoCR78QAvD_BwE&variant=47501010763969 Bunu almayı düşünüyorum daha makul ve bildiğiniz daha güzel bir mouse var mı
  9. R

Yardım Anakart Bilgisayar Kasası Uyumu

B450M A-PRO Max anakart ATX kasalara uyumlu mu? yoksa anakartında mı atx olması lazım
  10. R

FPS Sorunlarım Var ..

Sistemim: Ryzen 5 3600 4.2 ghz RTX 3050 16 GB 3200mhz 500W Power Supply Valorant da bazen 165 fpsin altındaki değerlerde fpsler alıyorum normal mi yoksa yapmam gereken birkaç ayar var mı
  11. R

Yardım F/P Klavye Alacağım.

Arkadaşlar ilk olarak merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var. https://www.hepsiburada.com/sarftech-t60-kirmizi-switch-rgb-klavye-kablolu-gaming-oyuncu-klavyesi-p-HBCV000045YF1V Şu klavyeyi almayı düşünüyorum max 1k bütçem var bu klavye hoşuma gidiyo önerir misiniz yoksa başka bi klavye mi...
  12. R

Yardım Klavye Mouse ve Kulaklık önerisine ihtiyacım var

Bütün hepsi oyun için olmalı ve fp ürünler olması lazım Klavye %60 boyutlu söyleyebilirseniz sevinirim Mouse fp kablosuz olabilir Mouse pad de kaliteli olması lazım
  13. R

Bilgisayar alacağım.

Cevap veren herkese teşekkür ederim herkese iyi geceler tekrardan teşekkğrler
  14. R

Bilgisayar alacağım.

Ryzen 5 8400f ile ilgili pek bi bilgim yok fakat ryzen 5 7500f güzel bi işlemci diye biliyorum sorun yapmaz diyosanız onu tercih edicez
  15. R

Bilgisayar alacağım.

Hocam bu sistemde işlemciyi ryzen 5 7500x ile değiştirsek daha iyi olmaz mı
  16. R

Bilgisayar alacağım.

Teşekkür ederim hocam. Arkadaş sistemi kendi topladı ve pek anlamıyo atmamı istedi buraya. Sizin attığınız her şekilde daha güzel 1720561400 Teşekkür ederim hocam arkadaşa yollıyıcağım
  17. R

Bilgisayar alacağım.

Önerebiliceğiniz bi sistem varmı hocam bi arkadaş için sistem arıyoruz da 1720560822 Önerebiliceğiniz bi sistem varsa link atabilir misiniz arkadaşım pc bakıyoda kendisi atamadı ben attım onun yerine
  18. R

Bilgisayar alacağım.

Yeni bir bilgisayar alacağım bu sistem sizce yeterli ve güzel mi.
  19. R

Öneri F/P kablosuz gaming mouse arıyorum

Ağır olmayan ve f/p olan bir kablosuz gaming mouse ihtiyacım var hangi modelleri önerirsiniz
Top Bottom