Arama sonuçları: *

1. Y

İnstagram'da çıkan rastgele sponsorlukta olan indirimler

yap kanka internet bu, her gün kötü amaçlı yazılımlar dahada gelişiyor 1718910231 hatta bence cihazlarda orta veya çok denilecek şekilde; fotoğrafların videoların, notların yoksa cihazları sadece iş için kullanıyorsan oda önemli bir işin değilse sıfırlamanı önerebilirim, ama azcık dahi varsa...
  2. Y

kanka bu tür durumlarla ilgili pek fazla bir bilgim yok, bu konu hakkında yetkin kişilere danış
  3. Y

Yardım Öğrenciyim f/p Kablosuz ve Rahat Sporcu Kulaklığı Arıyorum, Önerileriniz Neler?

Fiyat / Performans, Rahat uzun veya orta süre gidecek kablosuz bir Sporcu kulaklığı arıyorum, Bütçem 1000 ila 3000 arası, Geçmişte edindiğiniz kulaklığınızın tecrübeleriyle bana böyle bir kulaklık bulabilirmisiniz merak ediyorum. Öğrenciyim bunuda dikkate alınız lütfen. Saygılarımla efenim..
  4. Y

1718908393 değiştiriliyormu bilmiyorum ama kredi kartını iptal etmen lazım eğer birisi kartından alışveriş yaptıysa yada şifresi ile ilgili değişik işlemler olduğu zaman
  5. Y

acilen hemde, çok acil 1718908197 bilgiler elindeyse alışveriş yapabirler sen hemen banka aracılığı ile iletişime geç her hangi bir şifre değişimi veya kredi kartından alışveriş yapılmışmı onu öğren eğer öyleyse kredi kartını iptal et 1718908268 kart sahibininde izini veya bilgileri gerekli...
  6. Y

reis, üzülerek söylüyorum ama bilgileriniz dediğin gibi kredi kartı ve adres bilgilerini verdiysen; Polise haber ver ve kredi kartı bilgilerini değiştir
Top Bottom