Arama sonuçları: *

1. RomantikHaydut

Turistik vize ve work and travel önerisi

Arkadaşlar merhaba; 20 yaşında üniversiteye giden, ortalaması, ortalamanın üstünde olan bir öğrenciyim. Birkaç ay önce Turistik vizeye başvurdum amerika için. Acentem turistik vizenin benim için daha avantajlı olduğunu söyledi lakin bugün gezinirken aklıma work and travel geldi ve bir şirketi...
  2. RomantikHaydut

Work and Travel ve Turistik

Arkadaşlar merhaba; 20 yaşında üniversiteye giden, ortalaması ortalamanın üstünde olan bir öğrenciyim. Birkaç ay önce Turistik vizeye başvurdum amerika için. Acentem turistik vizenin benim için daha avantajlı olduğunu söyledi lakin bugün gezinirken aklıma work and travel geldi ve bir şirketi...
  3. RomantikHaydut

Sony Handycan Mavi Ekran sorunu

Arkadaşlar 20 küsur senelik sony handycam kameram var. Kasedi taktıktan sonra mavi ekran oluyor ve kemer uyarı sesi gibi bi ses veriyor. Bilen var mı?
  4. RomantikHaydut

Mini DV kasedi aktarma.

Bende Kaset oynatıcı yok tv ye bağlanan. Makina da sanırım rutubetli
  5. RomantikHaydut

Mini DV kasedi aktarma.

Arkadaşlar elimde 30-40 tane mini dv kaset var. Kasetlerle uyumlu sony kameralar da var lakin 20 senede rutubetten dolayı kaseti makinaya takınca çalışmıyor. Zamanında o kadar araştırdım ki yeni kablolar vs aldım ama beceremedim. Ben bu kasetleri fotoğrafçıya da götürmek istemiyorum çünkü saat...
Top Bottom