Arama sonuçları: *

1. A

Asus rog b550 f gaming sistem bileşeni önerisi

İşlemci olarak r7 5700 x düşünüyorum Ramlar olarakta Corsair vengeance rgb pro 32 gb 2x16 düşünüyorum ileride de 64 yaparım 3600 MHz
  2. A

Rog 1000g aldım içinden vida çıkmadı normalmi

1000g aldım içinden montaj vidaları çıkmadı çıkması gerekmi
  3. A

Play store verilerini game center a nasıl aktarırım

Play store oyun verilerini nasıl iOS game center a nasıl aktarırım
  4. A

Yardım Play store verilerini game center a nasıl aktarırım

Arkadaşlar elimde bir iPad var ve telefonumda kaydetmiş olduğum oyunlardaki ilerlemeyi iOS cihazına geçirmek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum Google play verilerini Apple game center a aktarmak istiyorum Ama nasıl yapıcam
  5. A

Yardım İnternet hızım normalmi

İnternet hızım sizce normalmi yoksa çokmu kötü wifi bağlı şu an
  6. A

Yardım Laptop un şifresini unuttum bilgileri kaybetmeden nasıl şifreyi kırarım

Kral yine şifre istiyor dediği yere kadar geldim de
  7. A

Kral ben baktım da laptop Almanya'dan geldi fakat şifreyi unutmuş lar bulamadım doğru vidoyu bulabilirsen linki atsana sana zahmet 1720815007 Kral ben baktım da laptop Almanya'dan geldi fakat şifreyi unutmuş lar bulamadım doğru vidoyu bulabilirsen linki atsana sana za Uzaktan yada bana talimat...
  8. A

Maalesef denedim hiçbir şekilde şifreye ulaşamıyorum yada değiştiremiyorum mecbur kırmam lazım
  9. A

İşte bir şekilde şifreyi kırmam lazım e posta yok
  10. A

Hesaba bağlanacak bir baglantim yok Şifreyi bilmiyorum En hızlı şekilde bilgiler kaybolmadan nasıl şifreyi kırarım Windows 10
  11. A

Öneri 9k bütçe ile en iyi 27-32 inç monitör

9 k para var en az 200 hz güzel bir monitör önerebilir misiniz?
  12. A

Yardım 28 k ya Asus rog strix rtx 4070 süper mantıklı mi

Dlss 3 😅 3000 serisini çok sevmedim işlemciye de bütçe ayırdığım için 4070 s alıyorum işlemci olarak ryzen 9 7900x alicam
  13. A

10 k fark var çok mantıklı zaten 3090 rog kullanıyordum onuda kaça satarım sence 6-7 aylık daha
  14. A

Dediğim gibi sistemim tamamen rog ürünlerinden oluşuyor ekran kartı da rog olması lazım ve Almanya'dan getirticem ekran kartı ni Asus rog 4070s almayi planlıyorum 870 Euro Aslında bira daha beklesem 4070 ti süper alirimda akrabam gelicegi için bekleyemiyorum
  15. A

Hocam şu an sistemim 85 k civarında ekran kartı lazım
  16. A

Hocam sistemim tamamen rog ekran kartı olarakta 3090 rog strix kullanıyorum ama artık 4000 serisine geçmek istiyorum rog dan başka almak ta istemiyorum bütçem en fazla 30 k yani 900 Euro civarlarında
  17. A

Hocam Almanya'dan gelicek ürün benim için şu an ekran kartı burda 42 k
  18. A

Ürün 0 kapalı kutu Asus garantili 28 k civarında
Top Bottom