Arama sonuçları: *

• Users: Nexor
  • Order by date
  1. Nexor

🔥İndirim 🔥 Arctic Liquid Freezer III 360 ARGB İşlemci Sıvı Soğutucu 🔥 5.998,87₺ 🔥

Dün 6,487₺ den sipariş verdim. Şansızım galiba.
  2. Nexor

Render ve oyun amaçlı işlemci önerisi

7950X fiyatı beni aşar :D Sanırım 7900X alacağım. 7900X için Arctic Liquid Freezer III 360 yeterli olur mu?
  3. Nexor

Sadece oyun oynasam 7800X3D gözüm kapalı alırım ama sadece oyun oynamayacağım.
  4. Nexor

Arkadaşlar selamlar, AM5 tabanlı bir sistem topluyorum. Bu sistemde oyun oynayıp, mobil ve masaüstü uygulamalar geliştirip biraz da video render işleri yapacağım. Render işlemleri genelde 15 ile 20 dakika sürecek. Yapacağım bu işlemlerde beni üzmeyecek bir işlemci önerebilir misiniz? Biraz...
  5. Nexor

DDR5 EXPO RAM önerisi

Bu ram sorun çıkartır mı bahsettiğim anakartta?
  6. Nexor

DDR5 EXPO RAM önerisi

5,500 ₺ max 1726340965 link olarak verme şansınız var mı?
  7. Nexor

DDR5 EXPO RAM önerisi

Önerebileceğiniz model var mı?
  8. Nexor

DDR5 EXPO RAM önerisi

Almışken sorun çıkarmayanlarından almak istiyorum. Önerebileceğiniz model var mı?
  9. Nexor

DDR5 EXPO RAM önerisi

Merhaba, sıfırdan bir sistem topluyorum. MSI X670E Tomahawk Wi-Fi model anakarta sahibim. Bu anakart için 6000 MHz hızında 2x16 şeklinde ve düşük CL gecikmesine sahip RAM önerebilir misiniz? Markası kaliteli olursa sevinirim. İleride sorun yaşamak istemiyorum. Ayrıca Patriot markası nasıldır...
  10. Nexor

RTX4090 Monitör Önerisi

Bu monitörlerin film veya video izlerken kalitesi düşüyor mu? Örnek vermek gerekirse 1080P video açtınız ama monitörünüz 4K. 1080P de açtığınız için video kalitesi düşük gözüküyor mu acaba?
  11. Nexor

Monitör seçimi acil yardım

Emin değilim ama VG olan monitörler sanırım çok iyi değil.
  12. Nexor

Öneri Oyun ve dizi film izlemek için 2K Monitör Önerisi

Yakın zamanda bende monitör alacağım. Tavsiye edecek arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
  13. Nexor

MSI X670E Tomahawk vs MSI MAG B650 Tomahawk

Sırf PCI-E 5.0 için arasındaki fiyat farkına değer mi? Gördüğüm kadarıyla aralarında özellik olarak çok bir fark yok.
  14. Nexor

MSI X670E Tomahawk vs MSI MAG B650 Tomahawk

Arkadaşlar bu iki anakart arasında kaldım. PCI-E 5.0 için X670E modeline geçmek sizce mantıklı mı? Arasındaki fiyat farkına değer mi? Yorumlarınızı bekliyorum.
  15. Nexor

Kurgu için bu laptop alınır mı veya önerisi olan

Çok bilgim yok ama yetersiz kalabilir (işlemciyi göz önünde bulundurarak kast ediyorum)
  16. Nexor

Kurgu için bu laptop alınır mı veya önerisi olan

Kurgudan kastın render yapmak mı?
  17. Nexor

Discord Durum Nasıl Yapılır Takılıyor vs.

Discord RPC ile yapılıyor.
  18. Nexor

Yardım Korku Film Önerileri

Paranormal Activity
  19. Nexor

Topladığım sistemi biraz daha özelleştirebilir misiniz?

Satın almadım, alacağım sistemi şimdilik bu şekil olarak düşünüyorum. Daha iyi önerileriniz varsa önerebilirsiniz. Çözünürlük 4K düşünüyorum.
Top Bottom