Arama sonuçları: *

1. B

Sekiro için Türkçe yama önerisi

Hocam onu denedim ancak versiyon hatası veriyor
  2. B

Sekiro için Türkçe yama önerisi

Merhabalar, sekiro için türkçe yama yapacaktım ama versiyon hatası verdi başka bildiğiniz bir site var mıdır yama yapabileceğim?
  3. B

Warband cheatmenu açılmıyor.

Biliyorum biraz eski olacak ama :) m&b warband oynarken ctrl+ é menüsüne cheatmenu yazınca cheatmenu açılmıyor. Oyunu steamden aldım orjinal ayrıca oyuna girmeden hileleri de aktifleştirdim.
  4. B

RDR2 düşük fps sorunu

Selamlar,normalde RDR2 de ortalama 60-70 fps alan bir sistemim var. Ama az önce oyuna girerken giriş ekranında 40 civarı oyunda da 20nin altında fps alıyorum.Grafik ayarlarını düşürdüm sıfırladım vs. ama etki etmedi. Nasıl düzeltebilirim?
  5. B

Laptopum sıfırlandı mı?

Merhaba 1 saat falan önce laptopumu depolamasını boşaltırken indirdiğim watch dogs 2 (crack) oyunumu silmeyi denedim. Başarıyla kaldırıldı bildirimi geldi. Neyse ardından Kaspersky ard arda nesne silindi tarzında bildirimler atmaya başladı Ben tedirgin oldum ne yapacağımı bilemedim sonra ard...
  6. B

Kaspersky nesne silme

Hocam bilgisayarı açtım (laptop) ama ilk aldığımda çıkan ekran karsıma çıktı. W10 ve sürücüler kurulmadan önceki ekran
  7. B

Kaspersky nesne silme

Peki hatalar neden kaynaklanıyor olabilir?
  8. B

Kaspersky nesne silme

Merhaba az önce bilgisayarımın depolama alanını boşaltıyordum. Denetim masasında ilk ve son olan crack oyunum Watch Dogs 2 oyununu kaldırdım.Ardından Kaspersky ard arda nesne silmeye başladı bilgisayarıma çeşitli hatalar gelmeye başladı. Böyle durumlarda ne yapacağımı bilmeyen bir insan olduğum...
Top Bottom