Arama sonuçları: *

1. Y

Valoranta para yatırılırmı ?

Hesap satmayı düşünür müsünüz hocam
  2. Y

God of War Ragnarök Çıkar Çıkmaz Kırıldı !

3050ti İ5 12500h ddr5 16gb Ram kaldırmazmı beyler
  3. Y

God of War Ragnarök kırıldı

Sağolasın reisim 1 haftayı bulur mu tahmini
  4. Y

Hiçmi açmıyor hocam direk hatamı veriyor 3050ti İ5 12500h ddr5 16gb Ram 1tb ssd 60fps oynatırmı sizce
  5. Y

3050ti var 4gb oyun çalışırmı en az 6gb vraö gerekiyor diye bir mevzu duydumda
  6. Y

Vatan pc razer mouseade sorunu

Hocam fiyatlar ne yapalım, nasıl kurtulacağım bilmiyom ya
  7. Y

Vatan pc razer mouseade sorunu

Merhaba ikinci el bir razer hyperspeed v2 mouse almıştım ürünü macro tuşlarından dolayı servise gönderdim servis iade veya değişim raporu verdi ben değişim için herşeyi gerçekleştirdim vatan ile görüştüm vs en son fatura sahibine ulaşabilir misiniz gibi bir şey söyledi bende hayır dedim doğal...
  8. Y

Vatan pc iade sorunu

Merhaba ikinci el bir razer hyperspeed v2 mouse almıştım ürünü macro tuşlarından dolayı servise gönderdim servis iade veya değişim raporu verdi ben değişim için herşeyi gerçekleştirdim vatan ile görüştüm vs en son fatura sahibine ulaşabilir misiniz gibi bir şey söyledi bende hayır dedim doğal...
  9. Y

Öneri 1500₺'ye kadar dayanıklı mouse önerisi

Yeniyiz be reis sorry
  10. Y

Hocam bu mouslar connect game ile trye getiriliyor diye biliyorum o yüzden dolayı garanti yoktu sanırım
  11. Y

Gördüğünüz üzere arkadaş bir sorunu olduğunda garanti hizmetlerini kullanıyor tam emin değilim lakin attığınız mousenin garantisi olmuyordu sanırım
  12. Y

Furylevel z1 öneriliyor bu fiyatta
  13. Y

2.el Garantiye gönderilen mousenin para iadesi nereye yapılır

Hocam peki sizce değişim mi olur yoksa tamrimi olur yan makro tuşları sallanıp duruyordu
  14. Y

2.el Garantiye gönderilen mousenin para iadesi nereye yapılır

Merhaba arkadaşlar 3 aylık razer hyperspeed v2 mouse aldım yan macro tuşları ses yapmasından dolayı garantiye gönderdim bu hafta sonuçlanacak yüksek ihtimal eğerki para iadesi yapılırsa kime gidecek, veyahut sıfırı ile değişim yapılırsa benim adresimemi gelir yoksa fatura adresine mi
  15. Y

Telefoncudan tablet alınır mı?

Yok be bosver
  16. Y

Yardım SSD hala kullanılacak düzeyde mi??

Siizn kullanım süreniz nasıl hocam ss atabilir misiniz
  17. Y

Yardım Bu MousePad alınır mı??

Size önerim bu markadan şaşmayın speed bir yüzeye sahip bne çok beğendim mouse yağ gibi kayıyor
  18. Y

Yardım Bu MousePad alınır mı??

Klassegear pro öneririm gayet iyi
  19. Y

🔥İndirim Mack Mcc-806 Sırt Çantası 199 TL

16.1inç hp victus sığarmı
  20. Y

Hp victus laptopa m2 sata ssd takılır mı

Uyumsuz mu yani hocam 1725991626 @Alican. 1725991778 @Yiğit KAMURAY 1725992353 @Bünyamina 1725998192 @MuratTheFounderOfGariban
Top Bottom