Arama sonuçları: *

1. X

2.4Ghz ve 5Ghz İnternet sorunu

anladım hocam biraz daha zaman vereyim gozume kestiremedim su an resetlemeyi duzelmezse resetlerim. teşekkür ederim yardim icin.
  2. X

hayır kendi modemim
  3. X

tp-link archer vr300, Türk Telekom
  4. X

bağlanıyorum ama İnternet yok
  5. X

internetim ayni modem üzerinden 2.4 ve 5 ghz olarak ayrılmış durumda. 2.4 ghz de İnternet var fakat 5 ghz de yok gözüküyor 1 gündür.
  6. X

Yardım Aspire A715-51G Wifi sorunu

5ghz icin de denedim hocam 36yi.
  7. X

otomatik olarak değiştiriyor 1-11 arasında neredeyse hepsini denedim.
  8. X

kaspersky premium, malwarebytes ve windows defender ile taradim ucunde de herhangi bir virus yok. asiri sıcaktan ethernet karti kafayi yedi diyecegim baska wifi ağlarında sorun olmuyor. zaman verelim bakalım biraz.
  9. X

Farklı surucu denedim. Şimdilik gecici çözüm olarak router bagladim. router ile bağlandığım gidince modeme, modem gidince routere geçiyorum. Virus olabilir mi acaba arkada arama yapıp trafiği kitliyor olabilir mi? Eger öyleyse önerebileceğiniz antivirus programı varsa cok iyi olur.
  10. X

Merhaba sorunum biraz karisik yardım ederseniz sevinirim. Laptobumda Mediatek Wi-Fi 6 MT7921 Wireless LAN Card bulunuyor. Evimde tek modem üzerinden hem 5 hem 2.4ghz bağlantı var. 2.4 Ghz olana bağlandığımda direkt olarak İnternet yok, güvenli yazıyor. 5ghz de normal bağlanıyor fakat internetten...
Top Bottom