Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Anakart tan ram frekansı yardım

Arkadaşlar ben bu timing Mode dan ram frekansı mı 800mhz çıkarırsam bişey olurmu RAM lerim normalde 667 mhz
  2. M

Yardım Anakart a gömülü ekran kartı

Senin Psu kaç watt
  3. M

Yardım Ekran kartına bios tan mhz değeri arttırma

Peki OTE="beratk, post: 233153, member: 8091"] çıkartabilirsin lakin aşama aşama yap birden yaparsan sistemi açmayabilir Peki bu sıcaklık değerinin en fazla kaç göstermesi lazım
  4. M

Yardım Ekran kartına bios tan mhz değeri arttırma

Arkadaşlar ben bu robuts graphics ten %10 yükselttim ve ekran kartı mhz hızım 430 dan 468 e çıktı bunu 500 e çıkarırsam nasıl olur Bi sorun olurmu bu arada ekran kartım anakart a gömülü
  5. M

Bendeki anakart ta en fazla 800 mhz yazıyor internette
  6. M

Kaç gb ram var bide kaç mhz
  7. M

Nasıl pc performansı? Oyunlarda
  8. M

İşlemcim amd athlon 64 x2 dual core 5000+ Psu nun üzerinde max 300 watt yazıyor Ekran kartı için 75-150 arası diyelim max ikinci el ekran kartı da olur
  9. M

1.Arkadaşlar bende gigabayte Ga-m61sme-s2 anakart var ve bu anakart a gömülü nvidia geforce 6150se nforce 430 ekran kartı var VAR ise ben bu ekran kartına bios yada program kullanarak hız aşırtma yapabilirmiyim 2.Bu anakart a harici ekran kartı takabilirmiyim varsa düşük bütçeli ekran kartı...
  10. M

Yardım Ram frekans arttırma yardım

Yeni ram satın almadan yükseltsem bios tan yani Bi nevi overclock yapsam idare etse biraz ilerde ram alana kadar.
  11. M

Yardım Ram frekans arttırma yardım

Sa arkadaşlar benim anakart ım 800mhz ram destekliyor fakat anakart ta 667mhz ram takılı ve ben bunları 800 mhz ye yükseltmek istiyorum bios ta ram yükseltme yeri var ama yükseltirsem Bi sıkıntı olurmu bide ddr2 2gb yada 4gb ram önerir misiniz?
Top Bottom