Arama sonuçları: *

• Users: 16Emre25
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 1

Ryzen 3 3100 Sistemim ne kadar eder?

İşlemci:Amd ryzen 3 3100 MPK Harddisk:SanDisk 500 GB M2 Ssd (2400mb okuma /1750mb yazma) Anakart:GIGABYTE B450M S2h 3600MHZ (OC) Ram: GSKILL 8GB 3200MHz CL16 Kasa : CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Tempered Glass Usb 3.0 Mid 1 tower Ekran kartını ayrı olarak sattım bunları...
  2. 1

Bu bilgisayarı ne kadara satarım

Ram:GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Singl Anakart :GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 Kasa:CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Tem Ekran kartı :SAPPHIRE PULSE Radeon RX 6600 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı İşlemci :AMD RYZEN 3 3100 MPK 3.6GHz 18MB Önbellek 4...
  3. 1

İtopyanın saçma teklifi

Rx 5500 xt 8gb ekran kartımı garantiye yolladım iade edin dediler. İade için başvurdum bana rx 5500 xt olmadığını onun yerine 1200 TL farkla 1650 vereceklerini söylediler. Hem daha kötü kart veriyorlar hem de 1200 TL para istiyorlar. Tabii ki kabul etmeyeceğim. Şimdi hakem heyetine mi başvurayım...
  4. 1

İtopya ekran kartı değişimi

İtopyaya değişim için mail göndermem lazım ama nasıl olacağı ile ilgili bir detay göremedim. Aşağıya atacağım fotoya bakıp bir eksik veya yanlış var mı diye söylerseniz sevinirim bir sorun yoksa göndereceğim şimdi. (fotodaki belgelerin birisi arena bilgisayarın iade işlemi formu pdf olarak...
  5. 1

Garantiye yolladığım ekran kartı

2.5 hafta önce ekran kartını garantiye gönderdim (21 Ekim de ürün ellerine ulaştı) 2 hafta geçtiği için merak edip dün ne durumda olduğuna baktım. Ve şuan altta iade ediniz yazıyor. Belli bir süre geçtiği için mi iade seçeneği çıkıyor yoksa ürün tamir edilmediği için mi?Bir de ben para iadesi...
  6. 1

Yardım Bu fatura geçerli mi?

Ekran kartını garantiye yollıcam fatura olarak bunu yollasam kabul ederler mi? Ekran kartının ayrı faturası yok sadece bu var (hazır sistem olarak aldım başka fatura çıkmadı)
  7. 1

Arena bilgisayar bursa

Ekran kartımı garantiye arena bilgisayara yollayacağım bursada Ahmetpaşa Mh. Sinde toplama yerleri varmış ama tam adres vermediler internette de bulamadım tam adresini bilen var mı?
  8. 1

Ekran kartını garantiye nasıl yollayacağım

İtopyadan hazır sistem aldım yaklaşık 1 yıl oldu ama ekran kartı bozuldu şimdi arena garantiye yollayacağım. Kutunun içerisine ekran kartı ve garanti belgesi dışında bir şey koymama gerek var mı?
  9. 1

Ekran kartı çalışmıyor

Ekran kartım sorunsuz şekilde çalışıyordu ama bugün pc kendi kendine kapandı. Ben de fişini çekip tekrar taktım ve pc çalıştı ama ekran kartı çalışmadı. Ekran kartının kablosunu sök tak yaptım işe yaramadı. Bios pilini çıkarıp taktım işe yaramadı. Ekran kartını çıkartıp tekrar taktım ama...
  10. 1

Ekrana kartı çalışmıyor

Oyun yüklerken pc nin başından kalktım 1 2 saat sonra oyun yüklendi mi diye bakmaya gittiğimde kasanın rgb ışıkları sönmüştü ama kasanın başlatma düğmesindeki ışık yanıyordu ve ekrana görüntü gelmiyordu pc yi kapatmaya çalıştım kapanmadı ben de fişini çekip tekrar taktım rgb ışıklar vs yandı ama...
  11. 1

Yardım Ekran kartım çalışmıyor

Oyun yüklerken pc nin başından kalktım 1 2 saat sonra oyun yüklendi mi diye bakmaya gittiğimde kasanın rgb ışıkları sönmüştü ama kasanın başlatma düğmesindeki ışık yanıyordu ve ekrana görüntü gelmiyordu pc yi kapatmaya çalıştım kapanmadı ben de fişini çekip tekrar taktım rgb ışıklar vs yandı ama...
  12. 1

Msi klavye alınır mı?

Gençler sizde bu klavye alınır mı? Aynı fiyata başka öneriniz varsa yazabilirsiniz https://www.itopya.com/msi-vigor-gk50-elite-kailh-box-white-switch-turkce-mekanik-gaming-klavye/
  13. 1

Çevre birimleri tavsiyesi

Arkadaşlar kulaklık mouse ve klavye için toplam 900 TL bütçem var hangi parçaları almalıyım? Şimdiden teşekkürler.
  14. 1

Anketteki 4 kulaklıktan hangisi daha iyi?

4 Dü de aynı fiyatlarda sizce hangisi daha iyi?
  15. 1

Gamepower Medusa alınır mı?

Gamepower Medusa alınır mı? Şuan 250 TL civarında
  16. 1

Kulaklık ve mouse önerisi

Arkadaşlar 150 TL civarında mouse ve 250 TL civarında kulaklık arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. (Ben gamepower ursa ve gamepower medusa yı düşünüyorum)
  17. 1

Kredi kartı ile sistem alma

Abdullah abinin yeni sistemini alıcam fakat şunu sormak istiyorum, kredi kartı ile alacağım ilk taksidi alır almaz mı veriyoruz yoksa sonraki ay mı?
  18. 1

Aquarius-5a alınır mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a/ bu kasayı özelleştirip almayı düşünüyorum sizce sistem nasıl? Ekran kartı 1660Super İşlemci 3100 SSD yi çıkarıp farklı bir marka almayı düşünüyorum SSD siz 4800 TL oluyor ssd ile birlikte 5300 e falan gelicek. 1660Super ve 3100 lü bir sistem içşn...
  19. 1

4.5 5k ya sistem önerisi

Arkadaşlar 4.5 5k arası bir sistem almak istiyorum 5k ya kadar güzel bir hazır sistem önerisi lazım. Ben bir sistem buldum https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a/ bunu ekran kartını 1660Super işlemciyi 3100 ssd yi çıkarıp kendim farklı bir model almayı düşünüyorum sizce sistem nasıl? Güzel...
  20. 1

Gamegaraj Aquarius 5a

Gençler gamegaraj aquarius-5a yı özelleştirip almayı düşünüyorum İşlemci 3100 Ekran kartı 1660Super SSD Samsung evo 860 Benim özelleştirmem böyle ve 5300 TL oluyor sizce alınır mı? Bir de psu ve Ram den dolayı sıkıntı yaşar mıyım? https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a/
Top Bottom