Arama sonuçları: *

1. marjii

Yardım 7600X sıcaklıklar normal mi?

sıcaklık değeri yüksek geldi bana montaj esnasında pompa üzerindeki bandı çıkarttınız mı kontrol edin sık yapılan hatalardan ayrıca başka bir sorun da olabilir 360mm sıvı soğutma için yüksek değerler
  2. marjii

PC Kendi Kendine Kitleniyor

Bilgisayar bir anda kendi kendine kilitleniyor ekran donuyor ve reset atmadan düzelmiyor. Windows 11 kullanıyorum sistem özellikleri 7800x3D RX 7800XT 32 GB RAM. Her driver güncel ekran kartı dahil. Neden olabilir bu sorun?
  3. marjii

Anakart Beyaz LED yanıyor Görüntü Yok her şey çalışıyor kasadaki.

bios pili sök 10 dk bekle geri tak düzelir bence. internette videoları var bios pili nasıl sökülür takılır
  4. marjii

Yardım UYGUN VP SATAN BİRYER

hepsine baktım en uygun hesap.com 1.179 tl güvenilir mi bilmem
  5. marjii

Bu monitörü alacam sizce nasıldır

curved değil pahalı + 165 olanını geçen ay 4.5k ya aldım tavsiye etmem birde vatan tam kazık
  6. marjii

Oyun & Render İçin İşlemci Tavsiye

7800x3d am5 soket bir işlemci yani sana uygun değil sen am4 sistemlere bakmalısın
  7. marjii

4070 Super, Ryzen5 7600x Sistem nasıl?

Arkadaşa PSU konusunda katılıyorum bütçen varsa hatta ki var gibi 1000w psu dahi alabilirsin. İleride sistemi güncelleyeceğin zaman rahat edersin ki am5 bir sistem topluyorsun önü açık amd olduğu için. Ancak Ramler konusunda katılmıyorum fiyat farkı çok yok arada özellikle geleceğe yatırım...
  8. marjii

4070 Super, Ryzen5 7600x Sistem nasıl?

kanka öncelikle 240 sıvı soğutma almanı önermem. 15-20k aşağısına ben bu sistemi topladım ANAKART:Msi B650M Gaming Plus WiFi AMD B650 7200 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart - 5.713 ₺ İŞLEMCİ:AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2 GHz AM5 96 MB Cache 120 W İşlemci Tray - 12.429 ₺ İŞLEMCİ...
  9. marjii

İntel işlemci mi daha iyi yoksa amd mi?

am5 amd al kafan rahat olsun
  10. marjii

Kyk çıkmazsa ne olur?

idareten yerleşebileceğin bir yer varsa orada kalırsın bir süre ben öyle yapmıştım. Durumun kötüyse direkt çıkıyor yoksa yedeğe alırlar illaki sıra gelir. 1 hafta kalmıstım ben sonra çıkmıstı
  11. marjii

Discord Güvenlik Anahtarı sorunu

Arkadaşlar discord giriş yaparken güvenlik anahtarı istiyor. Bende de güvenlik anahtarı yok zaten etkinleştirmemiştim. 2 aşamalı doğrulama kodu ve yedek kodlarım var. Ancak bunları girmek için herhangi bir bölüm gelmiyor giriş yaparken. Sadece güvenlik anahtarı ile giriş seçeneği mevcut...
  12. marjii

Anakartımda Boş Giriş Kaldı

işlemci kablosunu nereye taktın üstünde cpu yazar
  13. marjii

Anakartımda Boş Giriş Kaldı

pcı-e yazan 6+2 pin kablo ekran kartı için ama attığın 4 pin girişli yer işlemci için gibi duruyor. o oraya girmez zaten
  14. marjii

Çözüldü✓ İNCE HESAPTAN TOPLAYACAĞIM PC İYİMİ?

sisteme çok güçlü bir ekran kartı koymuşsun ama işlemci ekran kartına göre düşük kalıyor. bütçen varsa 7800x3d al
  15. marjii

15 Pro 256 Gb Alıcam Satıcı Güvenilir Mi?

güvenilir ben 3 kez alışveriş yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı
  16. marjii

Valorant'dan haksız yere ban yedim. (İKİNCİ KEZ)

kanka geçmiş olsun öncelikle. bende hesabı satmıstım bundan aşağı yukarı bir sene önce felan. alan adam hesaba perma ban yedirmiş hile mi açtı ne yaptı bilmiyorum. riotla iletişime geçtim hesabım çalındı işte fasa fiso dedim benden bilgiler istediler bi ton. nihayetinde verince açtılar hesabı...
  17. marjii

High Power 750W 80+ GOLD Performance PSU Alınır mı ?

alınır bende de 700w olanı var gayet iyi
  18. marjii

Rx 6700xt için psu önerisi

650WATT yeterli olur bende aynı ekran kartını kullanıyorum
Top Bottom