Arama sonuçları: *

1. marasal

USB AYGITI TANINMADI GAMEPAD

Daha düne kadar kablo ile oynadıgım gamepad i şuanda kullanamıyorum usb aygıtı tanınamadı diyor sebebi nedir güç ayarlarını yaptım aygıt yöneticiisndene sürücü güncelleştirmesi de yaptım düzelmedi
  2. marasal

Fp Klavye Öneri̇si̇ Lütfen

Lütfen klavye onerın 1000 TL yı gecmesın allahıma klavye magduruyum kafayı yedım gamepower vb oyleyen olursa kafa atarım lutfen duzgun bır şey onerin
  3. marasal

F/P MEKANİK KLAVYYE ÖNERİSİ

link atar mısın hocam bir bakayım
  4. marasal

çok kötü bir klavye suan kullanıyorum 3 ayda bir sürü sıkıntı çıkardı
  5. marasal

SWİTCH FARK ETMEZ F/P MEKANİK KLAVE ÖNERİSİ BEKLİYYORUM
  6. marasal

Cyberpunk 2077 Son Güncelleme

Oyun zaten sıkıntılıydı son güncellemeden sonra iyice sıyırdı sadece bende mi oyundan atıyor acaba? 3060 ekran kartı ile oyunda kasmalar oluyor ara sıra komik gerçekten
  7. marasal

Klavyeler Ne Kadar Eder

eyvallah
  8. marasal

10000 TL Hazir Si̇stem Önersi̇

Şuanda piyasayı takip etmiyorum ama pahalı geldi 10 k ya ara ara cok guzel kampanyalı sistemler oluyor bence parana yazık olur bunu tercih edersen
  9. marasal

Klavyeler Ne Kadar Eder

Yeni klavyeye geçicem elimde 2 tane kalvye var satmak istiyorum ne kadar ederler 2 aylık https://www.hepsiburada.com/gamepower-overlord-black-switch-88-tulu-compact-mekanik-oyuncu-klavye--p-HBCV00000TEBDP?magaza=Aptek 1 yıllık (4 ay konsolda kullanıldı)...
  10. SATILIK Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi

SATILIK Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi

22.07.2021 Tarihinde satın aldığım klavyeyi daha iyisini almak için satmak istiyorumm ciddi alıcılara instadan detaylı fotoğraf yollanır ve şuanda fiyatı 850-950 TL (fiyatta pazarlık payı vardır)
  11. Gamepower Overlord Mekanik Klavye

Gamepower Overlord Mekanik Klavye

Daha 2 aylık Gamepower Overlord Mekanik Klavye(black switch)sahibiyim başka klavyeye geçmek istiyorum alıcı olucak arkadaşlar varsa uygun fiyata satmayı düşünüyorum şuanda sıfırı 450-500 civarında (satışta pazarlık vardır) ürünü tam olarak 2 temmuz da satın almışım. Ciddi alıcıya instadan...
  12. marasal

Bluetooth Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Beyler 1000 TL ye kadar bütçem var Bluetooth Kulaküstü Kulaklık önerisi lazım
  13. marasal

F/P Mouse Önerisi Maks 130

130 liraya mouse degil mousepad bile vermezler
  14. marasal

Gaming Gecesi Kaldırıldı Mı ?

Selam beyler gaming gecesi cuma akşamları oluyordu değil mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum veya kaldırıldı mı ?
  15. marasal

250-500 TL ARASI KULAKLIK ÖNERİSİ

500 TL yi geçmeyecek kulaklık önerisi ??
  16. marasal

DONANIM ARŞİVİ SİSTEM NE ZAMAN ÇIKICAK ??

Donanım Arşivi sistem saat 18:00 da mı çıkıcak acaba bilen var mı ??
  17. marasal

Çözüldü✓ 11-12K sistem önerisi

yarin videoyu saat kacta yayinlanacak
  18. marasal

Bilgisayar tavsiyesi 10-12.5 k arası

Bilgisayar alacağım bu fiyat bandında tavsiyesi olan var mı??
  19. marasal

Rampage Drop Plus mı Corsair HS50 PRO mu?

Selam beyler 450 TL ye kadar çıkabilirim kuklaklık için hangisi daha iyi gerçekten bilen varsa bilgilendirirsen sevinirim...
  20. marasal

Forza Horizon 4 Eklenti Yığını Aldım Vıp Üyeliğimi Kullanamıyorum.

direk hiçbir şeyden faydalanamıyordum aç kapa yaptım düzeldi 😅
Top Bottom