Arama sonuçları: *

1. J

Sizce Hangi Liseyi Seçmeliyim?

LGS’ye hazırlanıyorum ve yazılım mühendisi olmak istiyorum. Buna da en uygun liseler bilişim teknolojileri liseleri. Fakat Ankara’daki en yüksek puanlı bilişim teknolojileri liselerine baktığımda puanlarının en fazla 390-400 seviyelerine çıktığını gördüm. Ben zaten denemelerde çalışmadan 350...
  2. J

Emülatörde İstediğim Uygulamayı İndiremiyorum

Emülatörden cpm2 indirmek istedim ama indirmek istediğimde katalogda bulamıyorum. Bir şekilde buldum fakat bu seferde cihazınızla uyumlu değil diyor. Ben emülatörün android sürümünün düşük olduğundan kaynaklandığını düşünüyorum. Çözüm önerisinde bulunabilir misiniz?
  3. J

Sizce Hangi Laptop Daha İyi?

harbi bunun özellikleri hem ikisinden de daha iyi hem sıfır. Ben arkadaşıma iletirim. çok sağol.
  4. J

Sizce Hangi Laptop Daha İyi?

https://shbd.io/s/YjzmZS7c bu mu yoksa https://shbd.io/s/lJfPJzgQ bu mu? İsterseniz daha farklı öneriler de yapabilirsiniz. Pek yüksek gereksinimli oyunlar oynamayacağım, oynayacağım oyunlar valo, cs2, gta 5 vb. oyunlar olur. o yüzden uzun ömürlü az kullanılmış bir cihaz istiyorum. (bunlar...
  5. J

30x30 Mouse Pad Önerisi

Küçük, desenli (özellikle asya temalı istiyorum), küçük bir mousepad istiyorum. F/P birşeyler olursa sevinirim.
  6. J

F/P Mouse Pad Önerir Misiniz?

Bu kadarlık bir alan var ona göre atın 1722701336 30x30 civarı alan var ona göre atın
  7. J

ama büyük bu ya laptop kullanıyorum ya
  8. J

Ben bunu faremin altına alamam bayrak haketmez bunu (küçümseme anlamında değil yüceltme anlamında yedi ceddime sövmeyin) 1722700763 ÇOK İYİYMİŞ BU
  9. J

küçük bir mousepad istiyorum zaten bulunmaz mı? 1722700502 Güzel de çok büyük bu masama sığmaz. 1722700502 Güzel de çok büyük bu masama sığmaz.
  10. J

Öneri yapabilir misin peki (küçük olursa sevinirim ve aliexpress falan olmasın)
  11. J

Popüler kültür kölesi misin? Hemde asya temasıyla animenin ne alakası var?
  12. J

Desensiz çirkin duruyor. 1722699770 Ne alaka olm şimdi
  13. J

150-200'ü geçmesin.
  14. J

bu ne olm benim masa kadar
  15. J

Yardım Samsung S21 Fe 2.Nesil alınır mı?

İsteklerine bağlı olarak değişir ama kesinlikle al. Bu arada ben Snapdragoncuyum diyorsan snap. edition alabilirsin ama Exynos 2100'de üzmez.
  16. J

Hassasiyetimi Yükseltmeli Miyim?

dpi ı yanlış yazmışım düzenleyemedim ve silemedim :)
  17. J

Şöyle asya temalı bir mouse pad istiyorum. Önerebilir misiniz? (İlla Japon temalı olacak :))
  18. J

Hassasiyetimi Yükseltmeli Miyim?

Genelde FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum ve bence aimim ortalama/iyi arası bir seviyede. Fakat 1,50 civarı bir hassasiyet ve 1000 dpi ile oynuyorum. Fareyi de bilekle döndürdüğüm için çeyrek tur falan döndürebiliyorum en fazla. Ve arkamdaki düşmana dönmem çok uzun sürüyor. Sizce hassasiyetimi...
  19. J

Çözüldü✓ Hassasiyetimi Yükseltmeli Miyim?

1722696745 özür dilerim 1000 dpi'mış çok abarttım :)) 1722696798 1000 dpi'mış pardon :)
  20. J

Çözüldü✓ Hassasiyetimi Yükseltmeli Miyim?

Genelde FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum ve aimim de bence gayet iyi. Fakat dpi'ım yüksek olsa da (bakmadım ama 7000 vardır.) hassasiyetim 1.50 civarlarında. Ve fareyi bilekle döndürdüğüm için fareyi tamamen döndürüşümde çeyrek tur civarı döndürebiliyorum. Ve bu arkamdan gelen düşmanlara karşı...
Top Bottom