Arama sonuçları: *

• Users: doğan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. doğan

monitörde çizgi çıktı

monitörde çizgi belirdi başka bilgisayara takınca da aynı sorun devam ediyor çözümü var mı garantisi bitti
  2. doğan

1000tl bütçe en iyi kablolu mouse hangisi

kablosuz arıyodum darmoshark n3 ya da ajazz199 alacaktım fakat alan kişilerden olumsuz yorumlar görünce bi çekindim sizce n3 alınır mı başımı ağrıtmadan kullanabilir miyim yoksa önerdiğiniz kablolu mouse var mı
  3. doğan

1000tl bütçe hangi mouse

1000tl bütçe kablosuz mouse arıyorum ajazz 199 ve darmoshark n3 modelleri arasında kaldım fakat doğru düzgün inceleme videoları yok sadece 1 tane alanlardan sıkıntı yaşayanlar falan varmış hangisini almak mantıklı olur
  4. doğan

20k yı geçmeyecek şekilde laptop önerisi

arkadaşım için bakıyorum fazla oyun oynayan birisi değil ama arada bir oynar yine de rami 16 olursa iyi olur alınabilecek en iyi seçenekler hangileri yardımcı olursanız sevinirim
  5. doğan

17-18k civarı iphone önerisi 2.el

bu fiyata alınabilicek en iyi iphone hangisi 2. el düşünüyorum nelere dikkat etmeliyim alırken
  6. doğan

SSD biosta gözükmüyor

Birkaç gün önce bilgisayar kendi kendine biosa girdi 1 kere windowsa girebildim mavi ekran verdi resetledi ve açılırken anakart yazısında kalıyor sadece biosa girebiliyorum format atmayı denedim ama sistem ssd yi gömüyor
  7. doğan

Format atarken sürücü bulunamadı hatası

Bilgisayarım birden açılmamaya başlamıştı sadece biosa girebiliyodum format atmam önerildi ancak format atarken ssd gözükmüyor
  8. doğan

Pc açılmıyor sadece biosa girebiliyorum

Pc sabah kendi kendine biosa girdi o zamandan beri 2 kere açabildim windowsu ve 2 dk içinde donup kritik hata verip reset attı o zamandan beri anakart ekranında kalıyor sadece biosa girebiliyorum bios pilini söküp çıkardım ama fayda etmedi 1620435512 Boot menü bu şekilde
  9. doğan

Pc açılmıyor anakart yazısında kalıyor

Bugün 2 kere windows hata verdi ve yeniden başlatılacak yazdı daha sonrasında anakart ekranında kaldı biosa giriyorum varsayılana döndürüyorum ama yine anakart ekranında kalıyor açılmıyor
  10. doğan

Pc anakart ekranında kalıyor

Sabah her zamanki gibi açtım pc yi sonra içeri gittim geldiğimde bios ekranı açıktı pc yi açamadım bikaç kere resleyince açıldı ama donup hata verdi her açıldığında kendi biosa giriyodu açılmıyordu şuan ise anakart ekranında kalıyor biosa bile girmiyor
  11. doğan

Steamdeki parayla vp alabilir miyiz

steamde 75tl param var bununla bi şekilde valorant points alabilir miyim
  12. doğan

Bilgisayar bazen kasıyor resetleyince düzeliyor

pc yi ilk açtığımda fark ediyorum pc kasıyor uygulamalar geç açılıyor oyuna girip deniyorum gerçekten 40-50fps düşüyor kasıyor resetleyince düzeliyor bunun sebebi nedir sistemim: b450m r3 3100 8gb ram 1650s 480gb ssd
  13. doğan

huawei y6p alınır mı

annem bu telefonu almış ama android değil değiştirmeli miyiz yoksa huawei işletim sistemi kullanılır mı
  14. doğan

pc başındayken ellerim buz gibi oluyor

2-3 aydır bilgisyar başındayken ellerim buz kesiliyor gidip ısıtıyorum saç kurutma ile falan 5dk sonra yine aynı hastaneye gittim kan verdim hiç sorun çıkmadı doktora göre bu el soğumasının bi çözümü var mı
  15. doğan

valorantta kariyere basınca pc donuyor

az önce oldu önceden bişey yoktu kariyere bastığım zaman alt tab vs. yapamıyorum arkada spotify sesi geliyor ama görev yöneticisi falan gelmiyor resetlemem gerekiyor 3kere üst üste oldu
  16. doğan

klavyede aynı anda 3-4 tuşa basınca algılamama

pes oynarken farkettim 3 veya 4 tuştan fazla basarsam sonuncuyu algılamıyor diğer tuşlardan elimi çekmem gerekiyor diğer oyunlardada oluyor bunun çözümü nedir eski 20 liralık klavye kullanıyorum
  17. doğan

Hangi sistem alınır bütçe 3k civarı

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-a25-killer-oyuncu-bilgisayari.html https://www.incehesap.com/vector-bronze-fiyati-46672/ bunu ssd apacer yapıp ekran kartını rx 570 le değiştirdim bide yanında kulaklık var bütçe max 3400 Farklı tavsiyelerinizi bekliyorum apu sistem almak istemiyorum...
  18. doğan

3bin TL bütçe ile sistem önerir misiniz

daha öncede böyle konu açmıştım fakat istediğim cevapları alamadım dayım oğlu için alıcak bütçeleri bukadar oynayacağı oyunlar gta5 csgo tarzı oyunlar bunu buldum yeterli mi bir sorunu olur mu yanında hediye kulaklıkta olması avantaj...
  19. doğan

N11 msi g241 indirimi

https://m.n11.com/urun/msi-238-optix-g241-full-hd-va-1-ms-144-hz-hdmidp-flat-ips-led-gaming-monitor-1320689?magaza=gpnteknoloji Ne zamandır indirimini bekliyordum fakat va panel ips panel yazmışlar normalde ips farklı bi ürün vs. Gelmez dimi yada 2. El
  20. doğan

Trendyol bankanız tarafından reddedildi hatası

Bugün monitör alıcaktım trendyoldan fakat kart böyle bi hata verdi başka nasıl alabilirim
Top Bottom