Arama sonuçları: *

1. 1

Counter-Strike Source için yapılmış plugin nasıl kurulur?

Böyle bir plugin buldum ve surf sunucum için kurmak istiyorum. CS: S sunucusu kurdum metamod ve sourcemod kurdum ama pluginin sayfasında nasıl kuracağıma dair bir yönelge bulamadım. Vm makinesi içinde Ubuntu 20.04 kullanıyorum. Ya da önrebileceğiniz başka bir surf timer plugini varsa onu da...
  2. 1

170 bin sıralama ile hangi yazılım mühendisliği gelir?

Bilgisayar mühendisliği diploması ile yazılım mühendisliği işi yapabiliyor muyum?
  3. 1

170 bin sıralama ile hangi yazılım mühendisliği gelir?

Sayısalda 170 bin yaptım yazılım mühendisliği istiyorum ama Türkiye'de iyi bir şehirde yazılım mühendisliği gelmiyor. Bilgisayar mühendisliği seçip çift ana dal ile yazılım okuyabilirim diye düşünüyorum. Çift ana dal şartları neler ve hangi üniversitede bunu yapabilirim? Eğer böyle bir şey...
  4. 1

1300-1400 kulaklık önerisi

Gamepower Kyruse Pro almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. Gamepower alınmaz dediler. Havit Gamenote H2002P'de ise titreşim özelliği yok. 1300 1400 lira bandında titreşimli kulaklık bakıyorum.
  5. 1

Hangi Gamepower kulaklığı tercih etmeliyim?

Havit Gamenote H2002P almalı mıyım? Titreşim özelliği yokmuş vazgeçtim.
  6. 1

Bu düz Kyruse değil mi ben pro olanına bakıyordum. https://www.teknosa.com/gamepower-kyruse-pro-71-surround-hifi-rgb-titresimli-siyah-oyuncu-kulakligi-p-788400932
  7. 1

Önerebileceğiniz kulaklık varsa bakabilirim.
  8. 1

Bu fiyat bandında kablosuz tercih etmemeliyim bence. Kyruse almayı düşünüyorum.
  9. 1

Kasamda bluetooth desteği olması lazım mı bu kulaklık için?
  10. 1

Önerebileceğin başka bir kulaklık varsa, onada bakabilirim bu fiyat bandında.
  11. 1

Gamepower Kyruse Pro 7.1 mi? Gamepower Fujin Pro mu almalıyım? Ya da Teknosa'dan 1300 lira bandında oyun kulaklığı önerir misiniz?
Top Bottom