Arama sonuçları: *

1. W

Kurgu için bu laptop alınır mı veya önerisi olan

Teşekkürler omen i değerlendireceğim diğeri için ise ryzen işlemci düşünmüyorum o yüzden onu eledim tekrar teşekkürler
  2. W

Hocam 64gb dan düşük ramli bir laptop düşünmüyoeum bu bilgisayar bütçe sınırımda ram zor yükseltirim gibi
  3. W

bu fiyata 32gb ram almayı düşünmüyorum ya son linkteki dell daha kullanışlı olabilir gibi geldi bana
  4. W

https://www.ciceksepeti.com/dell-g15-5530-intel-core-i5-13450hx-64gb-ddr5ram-1tb-ssd-6gb-rtx4050-15-6-inc-165hz-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-g155530008u08weblegelsincanta-kcm75709390?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=urun_listeleme&adjust_tracker=22xusiw_mek6g3x&adjust_campaign=ur...
  5. W

Peki öneriniz var mı
  6. W

Hayır sadece render değil premiere pro gibi uygulamalar ram üzerinden çalıştığı için kurgu bilgisayarları yüksek rama ihtiyaç duyuyor
  7. W

Ben çok hareket eden biriyim ve çok kurgu yapıyorum bu sebeple en az 64gb ramli laptoplara bakıyorum hazır almışken de ekran kartı en az 4050 düşünüyorum eğer şu aşağıda verdiğim laptopu alırsam memnun kalır ve 5-10 yıl kullanabilir miyim veya bu fiyat bandında başka öneriniz var mı teşekkürler...
Top Bottom