Arama sonuçları: *

1. T

2+1 ses sisteminin jak giriş ve ses ayar kutusu değişimi

Logitech z211 ve z213 modelleri kullanıyorum jak girişin kablo içinde kırılma var birde ses ayarı kutusu bozuldu sadece kablo ve ses ayar kutusu kısmını değiştirmek istiyorum nereden temin edebilirim
  2. T

Boş PC Arıyorum 1000 TL civarı

eyw saolasın 1726010954 bnm anakart Gigabyte B450M S2H uyumluluk sorunu yaşarmıyım iki görsel paylaştım sana farklı yazıyor hangisine itibar ederiz
  3. T

bu fiyata mı çok iyi ekstra vergi durumu oluyor mu
  4. T

1000 TL civarı ön paneli mesh boş pc kasası bakıyorum birkaç tane gördüm sitelerde karar veremedim
  5. T

Kuranı Kerimde bir hata daha buldum

kardeşim bir zıtlık keşfetmişsen bunun için tefsir ilmi devreye girer şayet bahsettiğin gibi olsa bu zamana kadar zıt ayetler kaldırılırdı kuran değişikliğe uğrardı lakin değişiklik olmamış ve meal anlamıyla zıtlık olarak anlamış oldun zira meal sadece dil çevirisidir. tefsir çevirisi ayeti...
  6. T

elektrikli scooter sıyrık var

kuba gree 12 model elektrikli aldım ön çamurluk ve led lambaların yanlarında düşme kaynaklı sıyrıklar oluştu nasıl kapatabilirim
  7. T

Web tasarımı için ders almak istiyorum

problem bende tek başıma olunca hevesim kaçıyo motivasyonum eksik motive olabilsem çözerim her türlü
  8. T

Forza 4 Serverlar kapandı mı ?

satışı kapanacaktı
  9. T

Web tasarımı için ders almak istiyorum

Web tasarımı için ders almak istiyorum. BTK dan baktım canlı etkileşim olmadığı için bir müddet sonra sıkıldım. Udemy'i önerdiler oda paralı canlı ders var mı bilmiyorum mesele ücreti değil bnmle canlı ders yapacak biri lazım ücreti karşılığında dahi olabilir
  10. T

Kuranı ı Kerim Nerden Alınmalı

kardeş seni anlıyoruz sadece düşünüp akıl yürütmeni istiyoruz miladı takvimin başlangıç yılı isa as. öldürüldüğü zaman değil mi yani incil minimum 2024 yıl önce yazılmış bir kitap ayrıca isa as. asan bir topluluk onun getirdiği kitabı orjinal bir şekilde muhafaza eder mi hadi muhafaza edildi o...
  11. T

Mİ 11 sadece mi 11 arıyorum

Son hyperos güncellemesi YAPILMAMIŞ temiz xiaomi mi 11 arıyorum LİTE yada lite NE ve T versiyorunu aramıyorum
  12. T

Kuranı ı Kerim Nerden Alınmalı

amacın ne doğrultuda tam anlamadım eğer detaylı incelemek istersen tefsir kitapları almalısın çünkü ayetin 1-hangi tarihte 2-hangi hadise olaya indiğini 3-olaydaki tarafların kim olduğunu 4-o günün yaşam biçimi coğrafyasını, tabiri caizse islam tarihini bilmek gerekiyor yoksa meal sadece dil...
  13. T

Sistemin Ederi Nedir

İşlemci : r5 3600 anakart : gigabyte b450m h v2 ram : 8+8 Corsair 3200 orginal psu : 500w HPQ-500st Hıgh power Ekran kartı : rtx 3060 12gb msı gamıng x Garantisi hala devam ediyor Kasa : basit bir kasa
  14. T

YARDIM! Ihbar suresine gidilmesse ne olur?

geçen cevapladım güvenmıyorsan google de arat sordugun hersey çıkıyor olmadı 170 i ara sor
  15. T

Türkiye gelişecek mi

gelişim var lakin mülkiyeti devletimize kalır mı yada ne kadarı bize ait bilemeyiz bunlarla beraber medyaya çıkmayan çok gelişim var. Bizim problemimiz yönetimde gelişime eskisi kadar engel olmuyorlar
  16. T

Merhabalar. Dövme yaptıranlar neden Allah'ın rahmetinden uzak oluyor.

buradan sana cevap çıkmaz için rahat değilse detaylı video çeken anlatan siteler var, yok bn halimden memnunum diyosan araştırma kalsın öyle
  17. T

Müslüman aile baskısı

problem ebeveynınde zamanında yetiştirmemiş öğretmemış arkadaş çevrenı oluşturmamış şimdi seni başkaları eğitmiş lakın anne babanın istediği gibi olmayınca iki arada kalmıssın
  18. T

Müslüman aile baskısı

yorma kanka çıkmak istiyorum die kabul etmediğini beyan etmişsin tek problem ailene olan bağlılığın anne babayı kutsallaştıran dindir zaten dini istemiyosan anne babanıda adam yerine koymayabilirsin şunu bildireyim insan bedenınde iki kuvvet vardır biri ruh iyiliği iyi işlere faydalı işlere...
  19. T

Satranç ve monopoly tarzı oyun yapmak istiyorum

Haklısın yeterli mi
  20. T

Onboardan hdmı kablosunu çıkarıp ekran kartına taktım

ekran kartının driver ını yükleyince zaten anakartın hdmı portu çalışmayacak
Top Bottom