Arama sonuçları: *

1. I

Yardım 50K ya telefon lazım.

Saygılar 50K ya telefon almak istiyorum genel kullanım amacım Oyun böyle şarjı iyi giden sağlam bir telefon lazım önerilerinizi bekliyorum.
  2. I

Çözüldü✓ Kararsız kaldım hangisi daha iyi dir

Eğer fps oyun odaklı isen Gıgabyte olanı almanı tavsiye ederim. Bende bundan var bu da gayet iyi performans veriyor buna'da bakabilirsin. https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249q1r-165hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u11885
  3. I

Nerede Pc Toplatabilirim?

Saygılar önceki kasam gereksiz büyük olduğundan daha küçük bir kasaya geçiçeğim ve psu değiştiriceğim hiç anlamam pc toplamaktan veya kablolama işlemlerinden nerede yaptırabilirim güvenilir birer lazım Silivride Yaşıyorum.
  4. I

Öneri Kulaklık Önerisi (Müzik İçin)

En üst düzey bir müzik dinlemek için kablolu bir kulaklık arıyorum kesinlikle kulak üstü olmalı yardım edebilirmisiniz? Bütçe: 4000 - 6000 TL arası üstüne biraz zorlaya bilirim.
  5. I

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

COLORFUL iGame RTX 4080 SUPER Neptune OC sizce 5k düşermi ? Düşerse direkt alıcam
  6. I

İlk Defa Müzik Yaptım Sizce Nasıl?

Ah be Dostum Keşke gerçekten kendin yapsaymışsın gerçekten güzel olurmuş ama mağlesef gidipte bu şarkıyı Sunoda Public yapman seni sıkıntılı duruma düşürmüş ve müziğin Hip-Pop katagorisinde biraz gezince bulunmasıda cabası ama sen büyük ihtimal bunu insanları denemek için yapmışsındır umarım...
Top Bottom