Arama sonuçları: *

1. Z

Gamepower Bull T10 sorunları

Aynıları bende de var kutudaki hasara, kafayı eğip görmeye, kapanıp açılmaya kadar. Ben de dün bir konu açtım bu konu hakkında fakat benim iade sürecim bitti maalesef ve uğraşmak istemedim.. Bence uzak durulmalı bu monitörden.
  2. Z

Öneri Gamepower monitör sıkıntıları

Merhabalar kendime monitör ararken YouTube’da donanım arşivinin incelemiş olduğu bull t10 monitör videosunu gördüm ve aldıktan tam 20 gün sonra monitörde çıkan sorunları sizlere yazacağım. Araştırdığımda bu sorunları yaşayan çok fazla kişi gördüm ve monitör ilk 14 gün iade edilebilir durumda...
  3. Z

Öneri Kulak içi kulaklık önerisi (Oyun için)

Bütçem 1000₺ maksimum 1500₺'ya çıkabilirim. Önerileriniz veya kullandığınız kulaklıkları önerirseniz sevinirim, teşekkürler.
  4. Z

Yardım Işık sızması normal mi?

Evet fakat monitörün parlaklığını kısmadım orada sanırım yanlış anlaşılma olmuş ben orada kameranın parlaklığını kısarak gözümün gördüğü gibi göstermeye çalıştım aslında. Karanlık ortamda o şekilde görüyorum ekranı yani, alttaki fotoğrafı da normal kamera ayarlarında nasıl gözüktüğüne dair bir...
  5. Z

Teşekkür ederim fazla rahatsız etmiyor zaten diğer renklerde bir problem yok. Benim gözüm karanlık ortamda ilk fotoğrafta parlaklığını kıstığım gibi görüyor, monitörden de genel olarak memnunum sanırım iade etmeyeceğim.
  6. Z

Bu monitörü youtube da gördüğüm GamePower Bull T10 monitör incelemesinden sonra aldım. Genel olarak memnunum fakat bir ışık sızması testi yapayım dedim. Sonuç bu şekilde sizce normal mi? Üstteki fotoğraf gözümün gördüğüne yakın bir şekilde olsun diye kamera parlaklığını kıstım, alttaki ise...
Top Bottom