Arama sonuçları: *

1. vegasnotfound

Yardım Adal Parasite Modu İleri Sürümde Oynayabilme

Arkadaşlar Adal bir videosunda parazit modu oynamıştı kendi kendine yayılan parazitler falan vardı silahlar vardı internette buldum ancak 1.12.2 yazıyor her yerde Adal'ın netherit seti falan vardı 1.12.2'de oynaması imkansız nasıl ileri sürümde oynayabilirim bende söyler misiniz?
  2. vegasnotfound

Çözüldü✓ 25.0000 TL Gaming Laptop Önerisi

Hocam nasıl buldunuz bu cihazı 4050 var hemde çok sağolun araştırıcam hemen :)
  3. vegasnotfound

Çözüldü✓ 25.0000 TL Gaming Laptop Önerisi

Geçen ay Acer Nitro 5 laptop aldım fiyatı 20.000 TL'ydi. Ablamda oyun oynamak için benim laptoptan alıcaktı ancak 27.000 TL olmuş aldığımız yerde. En fazla 25.000 TL'ye çıkabilir. Benim laptopun ayarında bildiğiniz laptop var mı? Sahip olduğum laptop
  4. vegasnotfound

Çözüldü✓ 500 TL Bütçeye Gaming Mouse Önerisi

En fazla 550 TL'ye kadar çıkabilirim mouse öneriniz var mıdır?
  5. vegasnotfound

Bilgisayar Eski Performansı Vermiyor

Bilgisayarımı ilk aldığımda ( 3 hafta önce) Valorant'ta en düşük ayarlarda 250 FPS veriyordu. Bugün 90 FPS aldığımı farkettim. Bu olay geçen haftalarda başladı. Poligonda grafiklerden ayarları düzeltirken sanki vSync açıkmış gibi FPS hep 142-144 arası gezdi. Neden böyle oluyor yardım eder...
  6. vegasnotfound

Çözüldü✓ Laptop Normalden Daha Çok Isınıyor

Tamamdır o zaman hocam tarayıp bir şey bulmuştu sistem yeniden başlatıldığında silinecek dedi başlattı ama taramaya devam ettiği için kapamıştım işe yaradı gibi duruyor cihaz 52-53 derece arası yardımlarınız için çok teşekkür ederim. 😊
  7. vegasnotfound

Hocam taramayı bitirdim ama Kaspersky'i bulamadım program kaldır kısmında falanda yok sorun yok değil mi şu an.
  8. vegasnotfound

Hemen deniyorum hocam. 1721324830 Hocam Kaspersky yükledim ama sahtesini yükledim galiba diğer Kaspersky uygulamaları gibi durmuyor bir de dosyaları ararken bende olmayan dosyalar falan vardı bir tane de virüs buldu siliyor şimdi hadi hayırlısı.
  9. vegasnotfound

Laptop 1 Temmuz'da geldi yani termal macunluk bir mesele yok. İlk aldığımda 50 derece görüyordu boşta az önce Omegle'de geziyordum sadece Omegle ve OBS açıktı 80 derece olduğunu gördüm tüm her şeyi kapattığımda minimum 57 dereceyi gördü. Odam biraz sıcak sizce o yüzden mi yoksa virüs mü yedi...
  10. vegasnotfound

Çözüldü✓ 20.000₺ Bütçeye Oyuncu Laptop Önerisi

Attığınız ürünü görmüştüm gerçekten çok güzel ancak o kadar çıkmama imkan yok ve Acer Nitro 5'i sipariş ettim yine de öneriniz için teşekkür ederim :kedi:.
  11. vegasnotfound

Yaşadıklarımdan dolayı 2. el ürünlere uzağım :uzgunpeepo:
  12. vegasnotfound

Biliyorum ancak yurt için mecburen laptop alıyorum yoksa çok iyi sistemler var. :peeposad:
  13. vegasnotfound

Hocam başka ekran kartı ile falan karıştırıyor olmayasınız 😁. RTX 3050, 3000 serisine göre kötü ancak şu anlık bir sürü oyun oynatabiliyor. 1719676665 Bu parayı biriktirene kadar canım çıktı teknoloji zaten çok hızlı bir yerden başlamak gerek. 😁
  14. vegasnotfound

Merhaba arkadaşlar. 20.000₺ bütçem var ve oyuncu laptop arıyorum ve bütçemin üstüne en fazla 1.000₺ çıkabiliyorum. 1 tane laptop buldum yorumlarınızı bekliyorum sizce iyi mi yoksa daha iyisi var mı? Acer Nitro 5 Laptop
Top Bottom