Arama sonuçları: *

• Users: Atacaq
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Atacaq

Nvidia 900 dolarları gördü siz ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar selam nvidia 900 dolarları gördü ve daha da artması bekleniyor sizce yakında açıklanacak FED faiz kararı ve bilanço açıklamasından sonra nasıl bir hareketlenme olur?(YTD)
  2. Atacaq

Xbox Series S'de kesin oynamalısınız dediğiniz oyunlar nelerdir?

arkadaşlar selam series s aldım sizce hangi oyunları kesinlikle oynamalıyım paralı olup olmaması önemli değil serili oyunlar da olur
  3. Atacaq

2024'de xbox one x alınır mı

arkadaşlar iyi akşamlar akşam spordan gelip kafa dağıtmak için konsol arıyorum sizce xbox one x işimi görür mü çok a+++ oyunlarla işim yok sadece akşamları uzanırken oynamak için arıyorum
  4. Atacaq

Rival 650 Sağ tık sorunu

arkadaşlar selamlar rival 650 wireless mouse var alalı 4 5 ay oluyor sağ tık sorunu var sağ tıka basıp elimi çok az kaldırınca mouseden tekrar sağ tık basıyormuşum gibi algılıyor sizce garantiye mi gönderiyim değişim yaparlar mı ?
  5. Atacaq

Steam cüzdan kodu aldığım kodlar çalıntı kredi kartı ile alınmış

arkadaşlar selam discorddan bi adam paraya ihtiyacı olduğunu söyledi ve ucuza cüzdan kodu sattığını söyledi aldım sonra biraz muhabbet ilerlerdi ve dedi ki bunları çalını kredi kartıyla alıyorum durmaplay gibi sitelerden ve satıyorum ben de etkinleştirdim kodları hesabıma bir şey olur mu
  6. Atacaq

Rust için 120 GB ssd yeter mi

120 GB m.2 ssd yeterli olur mu ssd içinde sadece rust ve Windows olacak
  7. Atacaq

Bilgisayarımı kaç TL ye satmalıyım ?

arkadaşlar oyun oynamaktan vb sıkıldım bilgisayarımı kaç TL ye satmalıyım
  8. Atacaq

Bimden aldığım arctis kulaklığı iade edebilirmiyim

arkadşalar selam 1.5 hafta önce bimden arctis 3 aldım fatura fiş kutu her şey duruyor gidip iade edebilir miyim?
  9. Atacaq

13.000 TL Laptop Önerisi

arkadaşlar selam max bütçe 13.000 TL önerileriniz nelerdir(oyun amaçlı kullancam)
  10. Atacaq

Rampage drop plus için kablo

Arkadaşlar selam kablosu koptu kulaklığın nereden yenisini temin edebilirim yenisini birde rampagenin whatsapp sipariş numarası nedir
  11. Atacaq

Airpods 2. nesil alınır mı

arkadaşlar yarın gidip alıcam sizce alınr mı
  12. Atacaq

Yazlığı satıp faize yatırmak

arkadaşla selam bir tane yazlığımız var ortalama ederi 2 milyon TL bu yazlığı satıp faize yatırsak aylık kaç TL getirisi olur ortalama veya yatırmak fazie mantıklı mı?
  13. Atacaq

Oturduğumuz evi satıp apartman yaptırmak mantıklı mı ?

arkadaşlar selam şuan oturduğumuz ev 4-4.5 milyon TL arası bir fiyata sahip bu oturduğumuz evi satıp apartman yaptırıp kiraya verdirtmek mantıklı mı ?
  14. Atacaq

R5 2600-RX 580'li Bilgisayarımı Kaç TL'ye Satmalıyım?

arkadaşlar selam elimde bu sistem var https://www.vatanbilgisayar.com/amr-r5-2600-asus-strix-rx580-t8g-asus-prime-b450m-k-wd-1tb-crucial-8gb-ram.html ramlar 16 kaça satmalıyım (garantisi bitti)
  15. Atacaq

Dolandırıcıları cimere şikayet edebilir miyim

arkadaşlar selam instagram dolandırıldım cimere şikayet etsem ne olur sonuç ne olur yoksa para gitti mi ödemeyi paparadan yaptım
  16. Atacaq

İnstagramdan dolandılırdım

arkadaşlar selam instagram üzerinden hesap almaya çalıştım ödeme olarak paparadan para attım adam ama engelledi böyle bir şey yapacağını düşünmedim parayı geri alma ihtimalim var mı ?
  17. Atacaq

Rx580 ile Eth mining

Arkadaşlarla selam yaz için para biriktirmek istiyorum 3 4 sürecek bir eth mining yapmak istiyorum sizce 3 4 ayda kârı ne olur birde ez 580 kaç mh/s veriyor
  18. Atacaq

mikrofon süngeri mekanik klavye sesleri vb sesleri engeller mi

arkadaşlar selam oyun oynarken kayıt alıyorum dışarıdaki sesleri çok alıyor mikrofon süngeri taksam sesleri en aza indirir mi mikrofon : rampage drop plus
  19. Atacaq

Hocanın böyle bir şey yapma yetkisi var mı

defteri olmayanı derse almayıp yok yazıcakmış böyle bir hakkı var mı
  20. Atacaq

Adıma kargo olup olmadığını öğrenebilir miyim

arkadaşım hediye yollayacaktı kargoya verdim telefonuna mesaj vb gelicek dedi 2 gün geçti gelmedi müşteri hizmetlerini arıyarak telefon numarası ad soyad veya adres vererek adıma kargo var mı öğrenebilir miyim
Top Bottom