Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Sizce Dell g16 bu fiyata alınır mı?

Knk bu cihaz 13700hx kullanılmış bi tık daha iyi model ve bir çok kişi memnun ve baya iyi fiyatı iyi performans sıkıntısı yok çok knk cihaz
  2. A

Knk Knk birde şuan biraz onda da söylemler çoğaldı ısınma tarzı sorunlar var
  3. A

Knk yok int te pek fazla bulamadım sen bulduysan atatsan sevinirim
  4. A

Knk ben pek sevmiyorum ya bana fiyat performans gelmiyor
  5. A

Knk hiçbir yerde görmediğim bir sorun bana nerde gördüğünü atar mısın merak ettim
  6. A

Knk ben Acer sevmiyorum tasarımı pek hoşuma gitmiyor ve benim için işlemci de pek yüksek olmuyor ve fiyat fazla
  7. A

Victus baya sorunlu bir cihaz hocam ekran piyango inanılmaz güç kısıtlaması var
  8. A

Knk sen öner bu fiyata bu performans veren laptop göster
  9. A

Saol knk yani modeli bilmesem bi düşünürüm ama modeli biliyorum öyle bir sıkıntı hiç duymadım 1719918946 Şuan çözüldü çok büyük bir sıkıntısı yok o kadar büyütülecek bence
  10. A

Knk incelemesini izledim öyle bir sıkıntı kitleme görmedim baya watt çeken bir makina bi de termal macun değil bu modelde sıvı metal var sanırım temizlik işini kendim yapmam hocam ben işimi sağlama alır tamirciye filan götürürüm
  11. A

Neden knk bi de şuan piyasada sorunsuz bir laptop neredeyse yok denecek kadar az ve bu bilgisayar o kadar bir sıkıntısı yok sadece Alienware command programı sıkıntı onun yerine Dell in uygulamasını yükleyeceğim
  12. A

Knk kurması sıkıntı değil kurarım ben Windows 1719917528 Saol knk ses ve kasa kalitesi konusunda şüphem yok çünkü Alienware Ile neredeyse aynı kasa
  13. A

https://www.n11.com/urun/dell-gaming-g16-7630-g76302401010ua17-i7-13700hx-16-gb-512-gb-ssd-rtx4060-16-ubuntu-dizustu-bilgisayar-50439050?magaza=arcadia-bilisim Satıcısı filan güvenilir mi? Ve bilgisayar alınır mı?
Top Bottom