Arama sonuçları: *

• Users: hanzos
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hanzos

240 HZ ve ÜSTÜ 1 MS IPS Panel monitör arıyorum

Bir kaç monitör inceledim; 1- https://www.n11.com/urun/samsung-odyssey-g4-ls25bg400euxuf-25-1ms-240hz-fhd-hdr10-ips-g-sync-gaming-monitor-33722033?magaza=verofis&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 2-...
  2. hanzos

RAT YEDİM AMA BİR ŞEY İNDİRMEDİM?

Selam arkadaşlar bir sorum var discorddan bir arkadaş ile konuşuyordum bana her zaman dosya, görsel, txt gibi dosyalar atıyordu ama hiç birini bilgisayarıma kaydedetmedim discord üzerinden görüntüledim indirmemi istiyordu ama indirmedim bugün ise bana discord tokenimi attı ondan veya...
  3. hanzos

Yardım Kasayı monte edemiyorum

PSU ve Kasanın kablolarını anakart üzerinde nereye takacağımı bilmiyorum. İnternette ve YouTube üzerinde bulamadım bulduysamda anlayamadım o yüzden buraya sormak istedim. Kasa: Cooler Master TD500 Mesh Anakart: MSI B550M PRO-VDH WIFI PSU: Cooler Master MWE Bronze V2 650 80+ Daha çekemediğim...
  4. hanzos

Yardım Gaming Kulaklık Önerisi

Merhaba 7.1 kulaklık arıyorum genellikle csgo ve valorantta işimi görecek bir şey bütçem 750 TL üstüne ekleme olmayacak şekilde şuanda gaming gecesinde James Donkey 710 ve gamepower mei var birde sizin önerilerinizi almak istiyorum istediğim özellikler hani deri olmasın bir süre sonra terleme...
  5. hanzos

3500 ila 4000 bandında monitör önerisi

Ips panel 24 veya 27 inç 144 hz ve üstü 0, 5 ms veya 1 ms Bu şekilde bir şey bulamaz mıyız
  6. hanzos

Windows 10 ve macOS çift işletim sistemi kurmak nasıl oluyor?

Sistemime çift işletim sistemi kurmak istiyorum ama mümkün mü bilmiyorum. MacOS'dan anlayan biri değilim. Hackintosh, sierra falan bilmiyorum hangisini kurabilirim. Windows 10 yanına dediğim gibi Apple işletim sistemi kurmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerek? Eğer çift işletim sistemi...
  7. hanzos

Bilgisayardaki virüsü nasıl temizlerim?

Öncelikle herkese günaydın Sorunum tam olarak bilgisayarda bir virüs var ama nasıl bulaştı nereden geldi bilmiyorum temizlemek için bazı yollar denedim bunlar; MSConfig'de 2 adet bilmediğim şeyi kapattım Malware virüs programı ile diskleri 4 defa taradım. Kaspersky virüs programı ile tam...
  8. hanzos

BİOSTAN SONRA GELEN YAZI

Merhabalar başlıkta kendimi ifade edemedim fakat sorunumu hemen dile getirmek istiyorum yeni bir format attım format sonra her şeyi yaptım sadece ram frekans hızları ve bios güncelleme kalmıştı biosumu çok eskiden güncellediğim için tekrar güncellemek istedim ve anakartımın sitesinde 2 ay...
  9. hanzos

700 TL Civarında klavye önerisi / CK104 Nasıl?

Öncelikle herkese merhabalar iyi günler dilerim, sizlerden 2 isteğim var; 1- Motospeed CK 104 bu klavye nasıldır? Şuanda 0 olmayı planlıyorum fakat bazı arkadaşlarım aklıma girdi, aranızda kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi. Ortalama ömrü ve memnunluğu nasıl olduğu hakkında. 2-...
  10. hanzos

windows 11 ürün anahtarı silmek

arkadaşlar windows 11i microsoftun sitesinden kurdum formatı bitirdiğimde kişiselleştiri kullanamadım ürün anahtarı istiyordu bende internetten bir ürün anahtarı bulup girdim fakat silmek istiyorum crack kullanmak istemiyorum tekrar ilk haline nasıl getirebilirim tek şans format mı ?
  11. hanzos

valorant formattan sonra aldığım hatalar

windows 10dan 11e format attım ve açtığımda bu hataları alıyorum yardımcı olursanız sevinirim sistem hakkında kısmında yazıyor
  12. hanzos

format sonrası biosum güncel mi ?

umarım konuyu doğru yere açmışımdır ram : xpg 3200 mhz 8x2 cl 16 ram ana kart : msi b550m pro-vdh wifi biosum güncelmi bunu öğrenmek istiyorum rami yazma sebebim ise ram mhzleri güncelmi (bilgim yok o yüzden açıyorum kb) ekler ;
  13. hanzos

Windows 11 format esnası hata

windows 11i microsoftun orijinal sitesinden flasha aktardım direk kuruluma geçtim fakat kurulum esnasında şöyle bir hata verdi (dosyalarda) sistemim gayet yeterli hakkımda kısmında var ama yinede yazayım gtx 1660 super 16 GB RAM Ryzen 5 3600
  14. hanzos

Windows 11'e geçmelimiyim sıkıntı yaşar mıyım ?

Sistemim windows 11'i kaldıracak bir güçte bundan eminim ama yinede yazayım GTX 1660 Super 16 GB Ram AMD Ryzen 5 3600 ----------------------------------------------------- Geçersem oyunlarda veya diğer programlarda özellikle After Effects 2020 bu programda fps düşüklüğü yaratır mı ? Windows...
  15. hanzos

Bilgisayar aniden gidiyor.

Aniden ekran gidiyor ve tüm fanlar son seviyede çalışmaya başlıyor. Playstation çalıştırır gibi çok ses çıkıyor. Monitör siyah ekran oluyor. Discordda sesim falan karşı tarafa gidiyor. (Yaklaşık 10 saniye boyunda) Sebebi nedir bilmiyorum. Sitemim; CPU : AMD Ryzen 5 3600 CPU COOLER : Fuma 2...
  16. hanzos

5000 TL'lik hazır sistem

5000 TL'lik hazır sistem Valorant'ı kesinlikle kaldıracak sağlam bir sistem gerek masaüstü Sadece kasa
  17. hanzos

2400 TL'ye Valorant + Ders için laptop

2400 TL'ye Valorant + Ders için laptop Valorantta kastırmıyacak hazır laptop bulunurmu acaba
  18. hanzos

Başlatınca bu ekrana geliyor ve kalıyor

Başlıktaki gibi bilgisayarı başlatınca bu ekrana geliyor ve kalıyor
  19. hanzos

Discord nitro bedava 1 aylık ödeme

arkadaşlar bugün discorda girdiğimde nitro 1 aylık ücreteiz diyordu bende sanal kart oluşturup kart bilgilerini girdim sonra son adıma geldiğimde ödencek tutar 0 TL yazıyordu kabul ettikten sonra yukarıdada 1 aylıktan sonra 9.99 dolar diyor. şuan nitrom var fakat kartta vs. sıkıntı çıkarmı son...
Top Bottom