Arama sonuçları: *

1. Ç

Bilgisayar Çalışıyor Ama Görüntü Yok

knk işlemci ne
  2. Ç

Yardım Asus tuf a15 R9 8945HS RTX 4070 64 GB ram 4 TB SSD li laptop nasıl sizce?

Hocam bende Asus tuf kullanıyorum ancak bütçem sizinkinden azdı o yüzden farklı işlemci ve ekran kartı aldım. Ancak ben olsan bu bütçede zorunlu değilsem masaüstü toplarım zoruunlu ise asus rog, hp omen, msi, dell gibi markaların ürünlerin bakarım. Bu model ile ilgili asus gerçekten çok iyi...
  3. Ç

Bilgisayar Çalışıyor Ama Görüntü Yok

Kanka ekran kartı yanmış olabilir
  4. Ç

Asagidaki ozelliklerde Klavye önerisi

Hocam klavye kullanmaya hakimim ancak ben şimdi kodlama fln yapıyorum hem türkçe harflere hemde > < lazım oluyor o yüzden biraz ısınamadım onu halledebiliyor muyum? yani alt tuşuna basarak fln işaretleri kullanabilir miyim
  5. Ç

Gelince cevap yazar misiniz
  6. Ç

4 klavye arasında karşılaştırma

4 adet klavye var hangisini almalıyım bilmiyorum yardım edebilir misiniz? 1-Gamebooster G918 Fire Storm RGB 2-Razer Ornata V3 RGB 3-Corsair K60 RGB PRO 4-Ajazz AK992 Benim Ajazz AK992 ile ilgili bir sorum var klavyenin Türkçe harfleri yok ama öneren arkadaş bana sen alınca kullanırken görseldeki...
  7. Ç

hocam ben büyüktüre bastıımda ö küçüktüre bastığımda ç mi çıkacak
  8. Ç

Corsair K60 Pro vs Gamebooster G918 Fire Storm RGB

Hocam Bu klavye nasil
  9. Ç

Pardon hocam karistirmisim ak800 mu ne var ya o sandım. Ama hocam klavyede turkce tus yok
  10. Ç

Corsair K60 Pro vs Gamebooster G918 Fire Storm RGB

Abi bu klavye benim isteklerimi tam olarak karşılıyor. Ben bu klavylerden birini alıcam ama hangisi emin değilim. Sadece siz şunu soruyorum: Hangisini Almalıyım? 1-Corsair K60 Pro 2-Gamebooster G918 Fire Storm RGB
  11. Ç

Tam boy istemiştim ama...
  12. Ç

Hocam ilk mesajdakini i alayım yoksa Asus mu?
  13. Ç

Hocam neden uzak durmami istediniz forumda hiç kötü yorum yok bu klavye hakkında nedenini verir misiniz 1719986265 Hocam ben şu şekilde 3 klavye daha buldum onları mı alayım yoksa bunu ve bilek desteği mi alayım 1-Asus TUF K1 2-Shimang Mekanik Klavye 3-Corsair K60 Pro
  14. Ç

Bazı sartlarim var klavye için öncelikle en önemlilerinden mekanik olmasi (mümkünse blue yada red switch)yada mekanik hisli olmasi, Ayrica %60 %80 olmasın tam boy lazım. Ayrica olarak mümkünse RGB olsun. Eğer fiyat artmiyacaksa bile desteği olursa sevinirim Bütçe 2250₺. (Eger butce yeterse...
  15. Ç

Asagidaki 3 klavyeden hangisi daha iyi?

Hocam genelde eFootball FIFA oynuyorum o yüzden num Lazım oluyor 1719952557 Hocam genelde eFootball FIFA oynuyorum o yüzden num Lazım oluyor
  16. Ç

Max 2250₺ ama ben sadece 3 klavyeden jiri demiştim ama siz önermek isterseniz tam boy ve bilek destekli olmasını tercih ederim RGB en büyük isteklerimden. Eğer fiyat yeterse mekanik. Eğer sizin öneriniz varsa yinede hangisinin iyi olduğunu söyler misiniz?
  17. Ç

Forumdaki herkes kendine göre önermiş ama hiç bu klavye harika denen bjr şey yok en iyi 3 tanesini kendi ihtiyacima göre listeledim birini önerir misiniz? 1-Corsair K60 PRO Low Profile 2-Asus Tuf K1 3-Shimang Mekanik Klavye
Top Bottom