Arama sonuçları: *

1. K

1000-1100 TL`ye gamepad önerisi

1000 tl bütçe var souls-like tarzı oyunlar oynuyorum ve ekstra fifa da oynuyorum sıkıntı yaşatmayacak bi gamepad arıyorum. Bütçede max 100 tl esneme payı vardır. Gamepad önerileriniz lütfen xbox uyumlu olsun teşekkür ederim.
  2. K

650 TL Gamepad önerisi

İyi günler diliyorum. Sizden başlıktaki gibi gamepad önerisi istiyorum Forza Horizon 5, Black Myth: Wukong, God of War gibi oyunlar oynayacağım. Programsız takıp çalıştırabileceğim bir gamepad önerir misiniz? Bütçe: 650 TL (az bir miktar aşabilirim.)
  3. K

Iphone 11 Pro Max vs Iphone 12

Öncelikle hayırlı günler diliyorum, arkadaşlar sorum yukarıdaki gibidir, gün içi telefonu kullanan biriyim ve şarjımın 1 gunu çıkarmasını istiyorum. Şuanda 5000mah bataryaya sahip bi telefonum var gün sonu şarjım %30-20 civarlarında kalıyor. Telefondan oyun oynayan birisi değilim genel kullanım...
  4. K

RX 6600 XT den gelen cızırtı

Yardımınız için teşekkür ederim içime su serpildi gerçekten :D. İyi geceler diliyorum.
  5. K

Hocam tamirciye vs götürmeye gerek varmı performans düşüşü vs yok. Bazıları kondansatör den geliyor diyorlar aslı varmıdır?
  6. K

Evet hocam o mouse sesi. 1722976780 Hocam herhangi bir oyunda fan çalışltığında aynı ses devam ediyor. isterseniz yinede denerim afterburner da.
  7. K

Selamlar sorunum başlıktaki gibi dir. Ses coinwhine gibi durmuyor aşşağıya video kaydını bırakacağım. Sizce ses Ekran kartının hangi elemanından geliyor? (PSU da bir sıkıntı yok farklı bir kasada yani farklı bir psu da test edildi.) Kullanmaya devam etsem sıkıntı olurmu? Yardımlarınızı bekliyorum.
  8. K

Ekran kartından gelen ses

Selamlar bu sorun birkaç haftadır var, ekran kartından bir cızırtı geliyor bu ses mouse scroll tuşunu aşağı yukarı hareket ettirdikçe çoğalıyor sebebi nedir? Önceden böyle bir sorunum yoktu dediğim gibi birkaç haftadır var bu ses driverdan falan olabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum. RX 6600...
  9. K

Kinguin güvenilir mi??

Kinguin de worldofcdkeys, global Games, gamecrew gibi satıcılar var bu isimlerden herhangi birinden alışveriş yaptınız mı? Satıcılar güvenilir mi?https://www.kinguin.net/tr/category/156/hitman-absolution Bu keyi almak istiyorum bir de TR ödeme seçeneği var mı yardımınızı bekliyorum teşekkürler.
Top Bottom