Arama sonuçları: *

1. mordulu

🔥İndirim ASUS TUF 7735HS 4050(140W) 24.700

indirim bitti :)
  2. mordulu

🔥İndirim ACER AN515-58 I7-12700H 16GB 1TB SSD RTX4060 15.6'' 165HZ Win11HM 34997TL

estağfurullah teşekkür ederiz paylaşımınız için gerçekten güzel ürün
  3. mordulu

🔥İndirim ACER AN515-58 I7-12700H 16GB 1TB SSD RTX4060 15.6'' 165HZ Win11HM 34997TL

https://www.teknosa.com/acer-an51558-nhqm0ey003-intel-core-i7-12700h-156-16-gb-ram-1-tb-ssd-8-gb-rtx4060-165-hz-w11home-laptop-p-786289528?shopId=teknosa&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.90.7 trendyolu beğenmeyenler için alternatif link
  4. mordulu

🔥İndirim MSI A15 B7VF-075XTR 7735HS 16GB 512GB RTX4060 144Hz 30.999TL

Kasası ile alakalı forumlarda bazı kötü olduğuna dair yorumlar mevcut. Fakat fiyat olarak uygun geldi. Şuan Sıcak Fırsatlar da selefi Asus tuf laptop 33.799TL'ye satılıyor ilanı mevcut. Eksisi artısı bilgisi olan yazarsa faydalı olacağı düşüncesindeyim...
  5. mordulu

🔥İndirim MSİ MODERN 15 | GAMİNG-İŞ-OFİS DİZÜSTÜ BİLGİSAYARI DEV İNDİRİM!!

yeni üyelik, forum kurallarının okunmaması ve büyük harflarle tabiri caizse bağırarak başlık açma yapmayın lütfen. @Mehmet Yılmaz
  6. mordulu

30000 TL Civarı 4060'lı sistem önerisi

Bu ayın 16 sıydı sanırım amazon prime günleri başlayacak onu bekliyorum, aynı sistemi sizinle düşünüyor ve almak için doğru zamanı bekliyoruz. Fakat uyguna sistem denk gelirse almayı düşünüyorum.
  7. mordulu

Kasamda rgb kontrolcü var ama kullanamıyorum

rgb ışıkların bağlandığı soket kısmı, genellikle anakartın sağ alt köşesi oluyor
  8. mordulu

Çözüldü✓ Monitörümden parlaklik hiç gelmiyor sizce bunun sebebi ne?

insanoğlu bu, hiç geri bile alamayabilirsin. Google'dan yorumları iyi, konumuna yakın bir servise götürmeni tavsiye ederim. Led tamiri yapan teknisyen sayısı oldukça azdır. 1 şerit içerisinde bulunan led sayısı ve çektiği amperaja göre direnç koyulur. Tamir olması durumunda genellikle bu...
  9. mordulu

HALKBANK ZİRAATKARTI YUTTU

Forum kuralları gereği Büyük harflerle konu başlığı açmamanızı tavsiye ederim
  10. mordulu

Çözüldü✓ Monitörümden parlaklik hiç gelmiyor sizce bunun sebebi ne?

2 sene kısa sürede pek olmaz ama bahsettiğiniz arıza led kaynaklı gibi duruyor, led leri besleyen inverter den veya ledlerden biri bozulmuş olabilir baktırmanızda fayda var.
  11. mordulu

Kasanın LED'leri yanmıyor

yarın bakıp cevap yazarsanız daha iyi olur sanırım :) "ancak yarın deneyebilirim onu"
  12. mordulu

Yardım Aliexpressten dolarla alışveriş yaptım ama parayı çekmedi yardım edin

mobil uygulamadan baktınızmı işlem yansımış mı?
  13. mordulu

Yardım Hangi operatör e geçmeliyim

geçen hafta sizle benzer paket olan 20gb kullanıyordum, Turkcell'den benzer paket için fiyat aldım rakamlar bir birine çok yakın olduğu için geçmedim. Türktelekom çekmediği için fiyat almadım. Müsait bir vaktinizde iki operatörüde arayıp yada internet siteleri üzerinden hat taşıma olarak...
  14. mordulu

Yardım Aliexpressten dolarla alışveriş yaptım ama parayı çekmedi yardım edin

kredi kartıyla aldıysanız banka belli bir süre provizyonda tutabiliyor, önemli olan ilgili mobil bankanıza çekim yaılan tutarın (provzyon dahi olsa) yansımış olup olmaması
  15. mordulu

besleme arızasından şüphelenmiştim, onu öğrenmek için sormuştum. Genellikle ilk tetiklemede yeterli gücü veremez ikincide veriyorsa sık karşılaşılan bir durum
  16. mordulu

Kasamda rgb kontrolcü var ama kullanamıyorum

resim paylaşabilirmisiniz, güncel bağlantıları nasıl, ona göre yardımcı olmaya çalışalım
  17. mordulu

temsili resimden tahmin ederek, tüm rgb soketleri çıkarıp tek bir soket ile deneyebilirmisiniz?
Top Bottom