Arama sonuçları: *

1. T

Samsung S24 ultra Sim 2 çalışmıyor

İyi günler Samsung s24 ime1 4 ay kullandım bitti ime2 4 ay daha kullanım hakkım vardı.sim2 hattımı taktığımda şebeke gelmiyordu. Birçok şey denedim olmadı kendi hattımı sim2 taktığımda telefon hakkında girip baktığımda imeil 1 görünüyordu ve süresi bittiğinden dolayı da sinyal ve şebeke...
  2. T

SAMSUNG S24 ULTRA SİM ŞEBEKE SORUNU

İyi günler Samsung s24 ime1 4 ay kullandım bitti ime2 4 ay daha kullanım hakkım vardı.sim2 hattımı taktığımda şebeke gelmiyordu. Birçok şey denedim olmadı kendi hattımı sim2 taktığımda telefon hakkında girip baktığımda imeil 1 görünüyordu ve süresi bittiğinden dolayı da sinyal ve şebeke...
  3. T

Çözüldü✓ S24 Ultra Şebeke Sorunu

4. T

Samsung sim2 şebeke sorunu çözümü

Samsung sim2 şebeke sorunu. 1720378501 İyi günler Samsung s24 ime1 4 ay kullandım bitti ime2 4 ay daha kullanım hakkım vardı.sim2 hattımı taktığımda şebeke gelmiyordu. Birçok şey denedim olmadı kendi hattımı sim2 taktığımda telefon hakkında girip baktığımda imeil 1 görünüyordu ve süresi...
  5. T

Çözüldü✓ S24 Ultra Şebeke Sorunu

iyi günler bende sıkıntı yasıyorum .03.07.2024 sim 1 kapandı sim 2 taktım hat görüyor operatör bilgilerimde geliyor ama sinyal vs almıyor şebeke yok . sim 1 arkadasın hat taktım şebeke vardı benim hattı sim 2 taktım ama bir türlü şebeke gelmedi . nasıl yapıcam acil yardım Türkcell müşteri...
  6. T

SAMSUNG S24 ULTRA SİM ŞEBEKE SORUNU

Siz ne yaptınız düzelti mi aynı dediğiniz sorun bende de var
  7. T

Hayır servis kaydı yapmadım 4 ay sim1 kullandım Sim2 bugun taktım hat görüyor ama şebeke yok
  8. T

Aynı problem bende de var ne yaptınız .
Top Bottom