Arama sonuçları: *

1. U

asus rog zephyrus g14 1hz sorunu

asus rog zephyrus g14 aldım ve bugün geldi nvidia experience kurdum armory create de bulunan güncellemeleri ve sitede ki driverleri kurdum ama görüntü ayarları 1hz olarak gözüküyor ve değişmiyor ne yapabilirim?
  2. U

asus rog zepyhrus benzeri laptop

asus rog zepyhrus serisine benzer şık tasarımı olan 65k ya kadar hangi laptopları önerebilirsiniz? asus rog zepyhrus serisi alınır mı yoksa o fiyata daha iyi bir laptop mu alınır.
  3. U

Bu Ünilerde Okuyan Bilgisi Olan Var Mı?

dediğim yerler balıkesirde değil maalesef hatta hiç biri şehrin içinde değil hepsi dışarda :(
  4. U

tutmazsa diye listede en sonlarda hepsi :)
  5. U

keçiborlunun ders programı güzel ama köy maalesef o yüzden onu en sona yazdım :( google mapstan gezince bile bi daraltı geliyor 1721399873 zaten amacım eğlence yeri değil 2 senelikten mühendisliğe çekmek ama dediğim gibi biraz hava almak iyi gelir
  6. U

cevabın için teşekkür ederim ama yazdığım yerler ısparta içinde değil :)
  7. U

1- Balıkesir Altın Oluk MYO 2- Balıkesir Edremit MYO 3-Pamukkale çivril atasay MYO 4-Isparta Atabey MYO 5-Isparta Senirkent MYO 6-Isparta Uygulamalı Üniversitesi Keçiborlu MYO tercih listesi hazırlıyorum ve aklımda ki yerler bunlar ama bazılarında kyk yok deniliyor bu ünilerde okuyan...
  8. U

Laptop Önerisi 45K Bütçeye

acerin soğutma sistemi nasıl acer tarzı laptoplara uzak bakıyorum nedense hep duyumlardan dolayı fan sesi çok mu
  9. U

Laptop Önerisi 45K Bütçeye

45k bütçe ile alabileceğim hangi laptoplar var hem oyun hem yazılım için kullanacağım. ASUS, MSI daha çok ilgi çekiyor hp,acer gibi markalardansa bunun nedeni de hepsi ile alakalı sorunlar var denilmesi bu markalar hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı ısınma sorunları var mı fan sesleri çok...
  10. U

Bu sistemi kaça satabilirim veya bu sistemler hızlı satılır mı?

siz daha iyi bilirsiniz sistem konusunda pek bilgim yok maalesef bi sorayım dedim
  11. U

almadım da motor ile takas teklifi geldi motoru verip üstüne kasa ve nakit alacağım üniye gideceğim içinde para lazım eğer kolay satılacak ve iyi bir fiyattaysa kabul etmeyi düşünüyorum 1720012632 daha önce bilgisayar satışı yapmadığım için ne kadar sürede gider bilmiyorum fiyatı yüksek çünkü...
  12. U

Asus tuf gaming anakart am5 soket ryzen 9 7950x işlemci 1tbm2ssd 4060 3x ventus 16gb PowerBoost sıvı soğutma 3 fanlı 64gb ram yanında monitör ile birlikte olacak sistem 7 aylık sistem takas olacağı için bilgi almak istedim
Top Bottom