Arama sonuçları: *

1. K

🔥İndirim Puma 3.0 Smash Spor Ayakkabi 1363₺🔥🔥Orjinal

puma shuffle perf ile bunun arasında kaldım hangisi tercih edilmeli?
  2. K

❌İndirim Bitti! DeFacto Sweatshirt L %62 pamuk 156₺

fiyat çok uygun paylaşım için teşekkürler
  3. K

NFC ile ödeme nasıl yapılır

Çok teşekkür ederim. Hem kart taşıma olayından kurtulup hem de kampanyalardan yararlanmak istiyordum, nasıl çözeceğimi anladım sanırım. Umarım ihtiyacı olan arkadaşlara da yardımcı olur.
  4. K

NFC ile ödeme nasıl yapılır

Arkadaşlar önceden açılmış konularda istediğimi bulamayınca yeni konu açmak zorunda kaldım. Daha önce hiç NFC ile ödeme yapmadım, aklıma takılan şeyler var: - Kartla aynı şekilde mi ödüyoruz yoksa kasiyere NFC ile ödeyeceğimizi söylememiz gerekiyor mu? - Mobil bankacılık uygulamasında ödeme...
  5. K

🔥İndirim 🔥Valorant MousePad Vergi Dahil 83.69🔥

Bu hesaptan hayır :) 1722280937 ama sistem bir şekilde anlıyor görünüşe göre
  6. K

bende böyle görünüyor
  7. K

Hala aynı fiyat mı? Benim hesapta bir sıkıntı var galiba 118TL gözüküyor
  8. K

🔥İndirim Yemeksepeti'nde 200₺ ve üzeri siparişlerde 150₺ indirim

İki kod kullandım benim de numara patladı artık yeni hesap da açamıyorum :d
  9. K

🔥İndirim Realfit F3 ANC'li kulaklık tekrar indirimde!

Hayırlı olsun hocam güzel duruyor. QCY T13 kullandığım için gereksiz buldum ama fiyatına göre iyi gibi özellikleri.
  10. K

❌İndirim Bitti! POCO X6 PRO 12/512 17.299TL🔥🔥

x6 fiyatı o, sistemsel hata yüzünden x6 Pro sanmış arkadaş
  11. K

🔥İndirim Yemeksepeti'nde 200₺ ve üzeri siparişlerde 150₺ indirim

insert *Acun - ğhhaay maşallah*
  12. K

Çözüldü✓ E-Yooso Z11T türkçe klavyesi varmıdır

yine mi indirime girmiş?
  13. K

🔥İndirim Realfit F3 ANC'li kulaklık tekrar indirimde!

Türkiye'ye gönderimi yok arkadaşlar
  14. K

❌İndirim Bitti! İPTAL İ5-13420H 64GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 24.999 TL 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

Ah be, ulan bak şu fırsatı attım kaçırdın diye takilacaktim arkadaşa. Sağlık olsun yine de iyi ilerledik telafi için kupon falan dağıtırlar belki.
  15. K

❌İndirim Bitti! İPTAL İ5-13420H 64GB RAM 2TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 24.999 TL 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

Alabilenlere hayırlı olsun çoğumuz alamadık ama inşallah iptal olmaz, sonuçta halk kazanır.
  16. K

Bu fiyat gerçek olabilir mi? Aldırmaya calisicam arkadaşa.
  17. K

Yardım Sarı siteden alışveriş yapıcam ancak aklımda soru var

Hayır öyle bir olaya girme ibana transferde hiç bir güvencen yok. Hatta adam 2dk sonra satma işlemini iptal eder sadece 500TL iade alırsın hem hizmet bedeli iade edilmez hem de bankadan gönderdiğin paran yanar. 1721043831 Satıcı olarak zaten biz ekstra bir ücret ödemiyoruz, kargo ücreti de dahil...
  18. K

Yardım Sarı siteden alışveriş yapıcam ancak aklımda soru var

Sarı sitede birkaç ilanım var kesinlikle kimseye o kadar güvenmem. Büyük ihtimalle hizmet bedelini düşürmek için düşünülen bir yöntem ama alıcı 500 e aldığını alıp ortadan kaybolsa ne olacak?
  19. K

❌İndirim Bitti! QKZ AK6 kablolu kulaklık vergi dahil🔥140TL🔥[AliExpress]

teşekkürler yine de benlik değil gibi
Top Bottom