Arama sonuçları: *

1. H

Dosyalar arayüzünde masaüstü ve belgeler simgesi gitti yardım !!!

Hepinize merhaba ben bişeyler yaptım. Onedrive denen lanet şeyin içindeki her şeyi sildim içindeki dosyalara ´´´her zaman bu cihazda tut´´ seçeneğini seçmiştim. Dosyalarımı o yüzden mi kaybetmedim hiç bir fikrim yok ya da dosyaları başka bir diske yedeklemiştim belki de o yuzden kaybetmedim...
  2. H

50 - 60 Bin TL Civarında Laptop Önerisi

Hocam öncelikle merhaba ben 4 gün önce acer nitro 16 an16-41 modelini aldım ryzen 7 7840hs 4060 16 tek kanal ram 512 ssd var senin isteklerini karşılamıyor ama bugün bir rdr yükledim 4-5 saat aralıksız oynadım soğutma performansı beni benden aldı fakat bilgisayarın bir kötü yanı var anladığım...
  3. H

Çantada taşıması kolay güzel bir mausped önerisi

Taşınabilir ve kaliteli olması yeterli
  4. H

40k bütçe Gaming laptop önerisi

hocam çift kanal değil şuan kullanıyorum bende alalı 4 gün oldu bugün rdr indirdim laptop çok soğuk çalışıyor ben bir sıkıntı görmedim fakat taşıma durumuna gelirsek biraz üzebilir adaptörü çok büyük ve ağır hayliyle bilgisayar da biraz ağır yok kardeşim sıkıntı olmaz diyorsan 10 numara bilgisayar
  5. H

Windows lisans anahtarının bize sunduğu özellikler nedir biri açıklayabilir mi ?

Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Birde ofis programlarını kullanmak ücretli mi ?
  6. H

lisans anahtarı ne işe yarıyor ?

reis onu biliyom da reis windowsu etkinleştirmek bizim ne işimize yarıyor
  7. H

lisans anahtarı ne işe yarıyor ?

Merhaba biri bilgilendirir mi ?
  8. H

laptop klavye ışıgının rengi degişmiyor

Hocam sorunu çözebildin mi ?
  9. H

Acer nitro 16 dinamik aydınlatma (klavye ışıgı) sorunu

Hocam bende bugün an16-41 cihazını aldım tüm kurulumları hallettim en son nitro sense yükledim fakat düzgün çalışmıyor klavye renklerini ayarlayamıyorum sen hallettin mi ?
  10. H

Çözüldü✓ ACER NİTRO SENSE KLAVYE RENGİ DEĞİŞMİYOR

Hepinize merhaba arkadaşlar bir laptop aldım. Bugün kargom geldi. Windovs vesayre tüm kurulumları yaptım. En son olarak nitro sense yükledim ve nitro sense uygulamasına girdikten sonra 5-10 saniye klavye rengi açılıyor fakat sonra kendiliğinden kapanıyor. Ve ben hiçbir şekilde üzerinde oynama...
Top Bottom