Arama sonuçları: *

1. M

DEADLOCK davet edebilecek birisi var mı ?

Başlıktaki gibi arkadaşlar çok merak ettiğim ve oynamak istediğim bi oyun ama malesef etrafımda yollayabilecek birisi yok eğer davet edebilirseniz çok mutlu olurum STEAM ID:76561198150278300
  2. M

Xiaomi RedMi Note 8 şarj sorunu

Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. Dün yanlışlık üzerine banyodayken su geldi. Yani direk duş başlığından su geldi üstüne biraz sonra sildim hemen kullanmaya devam ettim bir sorunu yoktu. Ama bugün sabah telefon kapanmıştı ve şarja taktıgımda şimşek işareti gidip geliyordu. Zar zor açmayı...
  3. M

1080p için RX 6750XT vs 6800XT

6750XT VEYA 6700XT yapar mı hocam en güçlü yapmayacak kart nedir?
  4. M

DDR4 RAM Yükseltme Önerisi

2. el olarak bendekinden 2 tane daha buldum ama overclockda nasıl bir sorun cıkıyor acaba ona göre kararımı vereceğim. XMP açarak kullanırken sorun cıkar mı ?
  5. M

2x16 için önerdiğin bir ram var mıdır?
  6. M

Bilgisayarıma takılı Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Siyah 3600MHz CL16 RAM var. Bunu 32 GB yapmak istiyorum. Anakartımda(MSI B550 Gaming Plus) 4 RAM slotu var. Bu RAMlerin yanına farklı marka (mevcut ramler artık satışta değil.) bir ram eklesem uyumsuzluk çıkarır mı? Ekleyebileceğim sorunsuz...
  7. M

nasıl yapıyor ne almalıyım sence 1722018062 ilk defa yapıyor diyeni gördüm videosu falan var mı acaba?
  8. M

İşlemci AMD Ryzen 5 7500F Monitörüm 180 Hertz 1080p. Aralarında 5500 TL'lik bir fiyat farkı var. Sizce ortalama 20-30 FPS için fazladan 5500 TL verilir mi yoksa 6750XT mi alayım?
  9. M

Yardım Ryzen 5 7500F ve peerles assasin 120 SE sıcaklık değerleri

Sistemi yeni aldım ve kurdum boşta 52 derece civarı tam yükte 83 82 gibi bir derecelerde geziyor. Bu soğutucuyla normal midir? Daha iyi olması gerekmiyor mu? CPU-Z stress testine girdiği gibi 82 oluyor. Kurulumum doğru termal macun bu kadar etkiler mi acaba? Ev aşırı sıcak oturduğum yerden su...
  10. M

Uyumsuz parça var mı? Bu gün içinde sipariş edeceğim.

öyle yaptım bazı parçaları yine değiştirdim ssd yi kc3000 2tb kasayı dark guardian yaptım sipariş verdim kasaya 6800xt sığmıyordu cunku eylule dogru da ekran kartını alacağım
  11. M

Bu bilgisayar kaç TL eder?

GPU hariç yeni bir sistem aldım ve eski sistemimi satıp en azından ekran kartı ücretinin bir kısmını bununla karşılamak istiyorum. Satacağım sistem aşşağıda ve sizce kaç TL den satmalıyım? Ürünlerin hiç biri zorlanmadı, sorunsuz ve taş gibi. GTX 960 2GB-İ7 3770 3.4GHZ HAZIR SİSTEM. EKRAN...
  12. M

GPU World Turkey Facebook grubundaki ekran kartları

çok sağolun dediklerinizi değerlendiricem
  13. M

GPU World Turkey Facebook grubundaki ekran kartları

RX 6800XT alacağım ve her yerde bu grup sahibinin çok güvenilir olduğunu ve özellikle alınan kartlarda hiç bir sorun çıkmadığını belirtmiş insanlar.Sanırım burdaki ekran kartları iyi şartlarda mining yapılmış kartları ölü fiyattan alıp bakıp kontrol ve bakım yapıp satıldığı için bu kadar ucuz...
  14. M

HP FX900 Plus neden bu kadar ucuz?

HP FX900 Plus Arkadaşlar yeni sistem alacağım ve okuma yazma hızı ve kapasitesinin 2 TB olmasından dolayı aşırı F/P geldi ama bu kadar ucuz olmasının bir sebebi olmalı diye düşünüyorum. Sizce Kingston KC3000 gibi markalar yerine bunu tercih etmeli miyim? Yoksa bütçemi arttırıp bilindik markalara...
  15. M

Yardım Thermalright Peerless Assasin 120 SE, Bitfenix NSE 300 kasaya sığar mı?

Anakartım A620M-E İşlemcim Ryzen 5 7500F. RAM'lerim 2x16 GB Kingston CL36 6000MHz. Soğutucum Thermalright peerles assasin 120. Kasa ise BitFenix NSE-300 Ekran Kartı olarak da XFX MERC RX 6800 XT takacağım. Soğutucum RAM'lere değer mi? Soğutucunun kasaya sığmama gibi bir durumu olur mu? Öneren...
  16. M

Uyumsuz parça var mı? Bu gün içinde sipariş edeceğim.

Ekteki sistemde uyumsuz bir parça var mı ? Ekran kartını daha sonra 2. el bir 6800 xt alacağım. Yardım ederseniz çok sevinirim bu gün sipariş vereceğim.
  17. M

Bu sistemde GTX 970 nasıl olur? Uyumsuzluk var mı?

Onu düşünememiştim AMD kartlarını pek bilmiyorum onu da değerlendireceğim teşekkürler.
  18. M

Onu değiştireceğim zaten 2 aylık geçiçi olarak kullanacağım. Bu arada şu anda bu ekran kartı ile BFV bile oynayabiliyorum 1080p Low ayarlarda 60 FPS civarı oynatıyor o kadar küçümsemeyelim :D
  19. M

Arkadaşlar aşşağıdaki sistemi şimdi alacağım ve eylüle kadar GTX 970 takarak kullanacağım. Eylülde fırsattan veya 2.el RX 6800XT veya RX 7700XT alıp ekran kartını değiştireceğim. Topladığım sistemde uyumsuzluk var mı ve GTX 970 ile kullanırken bir sorun yaşar mıyım ? Lütfen bileşen değiştirmemi...
Top Bottom